Smrt v zádech

Devátý thriller Harlana Cobena, který dobyl 1. místo žebříčku bestsellerů New York Times. Myslíš, že víš, co je pravda. Pravda je, že nevíš nic. Maya Sternová přišla téměř o všechno, co drželo její život pohromadě. Coby elitní pilotka se během mise v Iráku dopustila osudové chyby a musela odejít z armády. Její sestra Claire ... celý text

Myslíš, že víš, co je pravda. Pravda je, že nevíš nic.
Maya Sternová přišla téměř o všechno, co drželo její život pohromadě. Coby elitní pilotka se během mise v Iráku dopustila osudové chyby a musela odejít z armády. Její sestra Claire byla zavražděna při loupežném přepadení a brzy nato se před Mayinýma očima stal obětí střelby také manžel Joe. Maya se snaží postarat o malou dcerku a čelit pravidelným nočním můrám. Spolupracuje s policií při hledání Joeových vrahů a pokouší se nějak se se vším vyrovnat. Pár dní po Joeově pohřbu však na nahrávce natočené doma skrytou kamerou zahlédne něco, co její svět znovu převrátí vzhůru nohama… méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/31_/319173/smrt-v-zadech-mXg-319173.jpg 4.4104

Fool Me Once (2016)

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub

Dousabel
včera

Harlan Coben, to je prostě sázka na jistotu. Žádné zdlouhavé popisování postav, okolí, prostě šup, šup a je konec. A bohužel až příliš rychle :D Možná trochu netypický závěr, nedopadlo to úplně podle mých představ, sem tam to trochu zaskřípalo, ale každopádně další skvělá kniha!

jozka_II

Ctyri z peti za ten zaver. Jinak v realu by to asi fungovalo jinak. Ale bavil jsem se a o to jde.

KrystofJuzko

Za mě to bylo dobré, avšak nebylo to tak silné jako ostatní Cobenovi romány, které jsem četl. Bylo tam spoustu napínavých pasáží a spousta zvratů, avšak ve výsledku jsem z toho nebyl až tak nadšen, jak jsem očekával.

amysa

První setkání s autorem a určitě ne poslední:-)
Čtivý, napínavý příběh, někdy tedy až moc akční a příliš nahodilý, nicméně se mi to líbilo a překvapivý závěr i typický americký epilog mě dojal až k slzám...

ankaras

Kdo to je ten Coben, tak to zkusím. Asi tak jsem ke knize sedala. Autor už je v oblíbených, protože jeho styl psaní mi opravdu sedl, parádní dílko.

vladka1695

Nebylo to špatné, ale k úplné spokojenosti leccos chybělo. První polovina knihy byla celkem napínavá. Postupně některá fakta nedávala až tak moc smysl a jednotlivé události na sebe ani logicky nenavazovaly, situace v knize se stávaly občas až absurdně překombinované. Neměla jsem pocit, že by se kniha nedala odložit, ve 3/4 mě kniha už tak moc nebavila. Tak snad příště!

Pajina68

Opět skvělá kniha, ale asi jak jinak od Harlana Cobena. Děj je napínavý, čte se přímo jedním dechem. Těším se na další nové knihy.

intelektuálka

Bravurně vystavěný příběh osvědčeného autora - to mohu jen doporučit všem milovníkům thrillerů.

Marluksa

Coben opět nezklamal!! Nemám jedinou výtku.

amanda99

Doporučuji!

Miruš

Harlan opět nezklamal.. ;-)

Šánka

Pan Coben se tímto mistrovským dílkem vyšplhal na mém žebříčku popularity thrillerových autorů hodně vysoko!!!
Námět i zápletka jsou tradičně výborné, žádná zbytečná omáčka, má to švih, má to spád a je to neskutečně čtivé. Co mě ale nejvíc dostalo.....závěr! Ten u mě překročil hranici ,,obyčejných" thrillerů.
Za mě snad nejlepší autorův kousek.

PetraBery

Rozhodně čtivý napínavý thriller. Hrdinka Maya není podle mého klasickou matkou, o to víc mě zaskočil konec knihy, který jsem naprosto nečekala. Z přečtených knih od tohoto autora za mne zatím nejlepší dílo. Určitě doporučuji, hodně nadprůměrné čtení.

bookcase

Opět peckoidní záležitost, čte se jedním dechem

Ajuszka

Neni to uplne jeho nejlepsi kniha,ale cetla se dobre.Konec me teda dostal,to jsem necekala

Pavlnka

Skvělá kniha, moje první setkání s tímto autorem a už hledám další. Ten konec byl famózní.

haski

Musela jsem si od Cobena trochu odpočinout, proto se mi tato nová knížka líbila. Napínavé čtení, které vás nutí číst dál a dál. Konec byl sice překvapivý, ale moc mi nesedl. No, ale neváhejte a přečtěte si. Zkrátka Coben je Coben.

katy238

Skvělá kniha, příjemný detektivní příběh s překvapivým koncem.

Ewik

Harlan Coben to se slovy opravdu umí. Pohrává si s nimi tak lehce, až se kniha čte skoro sama. Zajímavé od první stránky a kulminující s každou kapitolou. Svým čtenářům servíruje příběh plný nečekaných zvratů, důmyslných kliček a pohrává si s jejich fantazií. Téměř každou moji teorii rozbil na kousíčky, nutil mě pochybovat a napínal mě až do samého finále.
A samo finále? Jednoduše, WOW. Čekala jsem lecos, ale takovouhle epesní derniéru...panečku, to byl tedy nervák.
Moc jsem si oblíbila Shanea, pro mě nejsympatičtější osobnost celé knihy.

Hella

No jako joo :-) ... až tedy na ten nepochopitelný divný závěr. Pochybuju, že takhle by to někdo dobrovolně vymyslel.

Hvězdinka

Tak Cizinec a Chybis mi pro me bylo lepsi cteni. Sice take super namet i zapletka, ale neco zde trochu chybelo. Zaver bych nenazyvala sokujicim, ale proste nepredvidatelnym... Rozhodne kniha stoji za precteni a uz se tesim na dalsi novinku!

Didi15

Naprosto skvělá kniha. Harlan snad nikdy nezklame. A závěr mě naprosto dojal.

Šárka5875

Smrt v zádech byla moje první kniha Harlana Cobena. A rozhodně nebude poslední, tím jsem si po dočtení tohoto kousku jistá. Styl psaní autora mě oslovil, bavil mě, příběh se mi četl skvěle. Zpočátku jsem to nebrala jako nějakou pecku, ale „jen“ jako skvěle propracovaný napínavý příběh, kterých může být spoustu. Ovšem Cobenova Smrt v zádech je opravdu dokonale propracovaná, byla jsem strašně zvědavá, jak to celé dopadne, protože nějakou představu o pachateli jsem pochopitelně během čtení získala. No ale ten konec... Vážení, ten mě dostal. Doslova mi spadla čelist. Harlan Coben to vymyslel opravdu skvěle a do posledního detailu. A moje vize rozuzlení mohla jít klidně k šípku.

agatha2

No tak tuto knihu, hlavně tedy její konec jsem musela pár dní vydýchávat a ještě teď cca po 10 dnech od přečtení ji mám v hlavě. Za mě zatím nejlepší Coben, ale také nejšílenější. Uff, ten konec mě fakt dostal, ani se zde nemohu nijak moc rozepisovat, nejde mi to tentokrát. Nicméně kniha byla výborná, to se jí upřít nemůže. Spoustu věcí jsem tušila, že tak budou, ale něco jsem fakt netušila ani omylem, a to mě tedy ve finále sejmulo šíleně. Za mě jedině a po právu pět hvězd.

mmmisulka.r

Proč už mě ani nepřekvapuje, že mě Coben opět dostal. Skvělé! Čtivé, propracované a chytlavé.
Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček

alcerka

Přiznávám se, konec jsem si musela přečíst dvakrát. Veškeré jednání hlavní hrdinky mi přijde nepochopitelné a zbytečné.

Dalexa

A tak zase, jako každá autorova kniha ...tajemno, napětí, spád, nečekané rozuzlení. Já nikdy nepřijdu na to, jak to dopadne a to mně baví, protože se u takového čtení zadýchávám, jsem nervózní a čtu jak blázen, abych už se dozvěděla jak to dopadne.

Paja1974

Boze jak to ten chlap dela? Co kniha tak bomba.Knihu jsem musela precist za jeden den.Ono neslo proste prestat cist.V knize opet bylo vse co musi mit spravna krimi.No konec me opet dostal.Doporuciji precist.Pokud by bylo vic hnezdicek nez 5 ,tak bych dala.

alva1

Je to první detektivka, kterou jsem od tohoto autora přečetla a ačkoliv jsem správně odhadla, kdo zabil sestru hlavní hrdinky, autor spřádal nitky příběhu tak dobře, že finále pro mě bylo velkým překvapením. Rozhodně si další detektivky od tohoto autora přečtu.

Zoy

Pro mne velmi dobře napsaná kniha, kdy v podstatě nevíte, co bude za pár stránek, kdo je vlastně vrah, podezřelý v komplotech, kdo hraje na dvě strany. Ze začátku jsem si myslela, tak jako asi mnozí, co knihu četli, že to bude příběh o někom, kdo sice byl třeba hajzl, ale naprosto chtěl změnit svůj život i za cenu toho, že ublíží těm nejbližším a to hlavně své ženě. Postupem začaly nové a další informace, mnohdy překvapivé. Skvělá kniha, skvělé napsáno......

Harlan Coben

Harlan Coben