grizlinka grizlinka komentáře u knih

Kniha mě bavila. Už mám přečtené oba staříky, takže je to taková jiná verze na podobně zvláštní situace.

23.02.2023 4 z 5

Sdílím obsah předchozího komentáře. Sem tam nejaka věta,kterou by stálo za to si pamatovat jen proto abych si připomněla že už nikdy nemam cist tuto knihu

03.02.2023 1 z 5

Král cizinec (1309 – 1333) Král cizinec (1309 – 1333) Vlastimil Vondruška

Z epopejí je to má první a jsem velmi spokojena. Románové pojetí je super a ulehčuje tak orientovat se v tomto období. Určitě se vrhnu i do dalších knih pana Vondrušky

31.01.2023 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

(SPOILER) Knihu jsem přečetla za pár dní, zaujala mě nápaditostí, mám ráda lehce filozofické úvahy. Nedávám plný počet hvězd, protože mi vlastně skoro celý příběh bylo jasné jak to dopadne. Ale na oddychové čtení perfekt. A také pro zamyšlení se nad tím, jaký je náš vlastní život a jestli ho opravdu tak žít chceme nebo jen následujeme přání a očekávání ostatních.

18.01.2023 4 z 5

Kouzlo elfů Kouzlo elfů Hendrik Lambertus

Přečteno za delší dobu než první díl,ale i tak me kniha velmi bavila. Už se těším až přeloží další díl,jen škoda, že to trvalo i s tímto dílem tak dlouho, že jsem skoro zapomnela o cem prvni byl

16.01.2023 5 z 5

Dámská volenka Dámská volenka Larissa Zageris

Kniha mě zabavila, myslím ze na oddychové čtení ideál. Nic hlubšího jsem nečekala, takže mě nezklamala. Prošla jsem si i více konců ;)

10.08.2022 3 z 5

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

(SPOILER) Četla jsem ji dlouho,ke konci to nabralo rychlejší spád.Rada čtu knihy od tohoto spisovatele,tahle byla za me trochu slabší a také mi trochu vadilo, že konec zůstal nedořešený.

22.07.2022 3 z 5

Svatopetrský jarmark Svatopetrský jarmark Ellis Peters (p)

Kniha mě bavila, není to úplně můj nejoblíbenější žánr a přišla jsem k ní jen náhodou,ale jsem za to ráda

29.06.2022 4 z 5

Četla jsem oba díly Šikmého kostela. Je to silný zážitek číst co všechno si obyvatelé museli prožít za válečných i poválečných dob. V téhle knize až mrazí, protože se primo týká jmenovaných občanů. Je pěkné že paní Lednická nenechala tuto udalost propadnout v zapomnění. Na takové věci by se NEMĚLO ZAPOMÍNAT!

19.04.2022 5 z 5

Jed Jed Ed McBain

Oddychova četba. Nebavi me kdyz od poloviny knuhy znám pachatele,tady to nebylo jasné az do poslednich stranek,takze spooojenost

17.02.2022 4 z 5

Modrá Modrá Maja Lunde

I přesto že tématem mi byl blíže první díl,tak se mi tenhle četl mnohem lépe, možná i proto, že šlo jen o dva příběhy... Každopádně asi teď nějakou dobu budu mnohem více šetřit vodou :)

07.01.2022 4 z 5

Historie včel Historie včel Maja Lunde

Velice zajimava kniha, prolinani pribehu z ruznych casovych obdobi prijemne. A velmi me zaujala take historie vcelarstvi.

27.12.2021 5 z 5

Syndrom E Syndrom E Franck Thilliez

Zajímavá kniha, no neposlouchat to jako audio tak to ale asi nedočtu. Dosti zamotané a příliš mnoho detailů, které mi někdy přišly až příliš uhozené. Ale co lidi bývají uhození, i vrazi, takže jsem to zkousla. Konec už takový zbytečný...

26.11.2021 3 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Skvělý díl, splnil mé očekávání. Osudy lidí v období druhé světové války povětšinou nebývají šťastné. Ale o to těžší když čtete jak zasáhli rodinu, která už tak zažila spoustu útrap :/ těším se na třetí díl

06.11.2021 5 z 5

Královský gambit Královský gambit Petr Macek

Klasický Mark Stone :D :D prostě oddychovka

19.07.2021 4 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Fajn čtení, takový příjemný oddech, čtená audiokniha je super.

10.06.2021 3 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Vtipné, neurazí...audiokniha skvěle načtená.

31.05.2021 3 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

(SPOILER) Posloucháno jako audiokniha, líbila se mi. Celou dobu jsem si vsázela na úplně jiného vraha. Bylo mi líto, že víceméně hlavní postava byla také obětí, nějak jsem tomu dlouhou chvíli nechtěla věřit....a ještě nakonec vyjde najevo že úplně zbytečně...

21.05.2021 4 z 5

Zdivočelý tlukot srdce Zdivočelý tlukot srdce Roman Cílek

Krátké kriminální příběhy, taková oddechová četba :)

11.05.2021 3 z 5

Vlak do Santa Fé Vlak do Santa Fé Jan Jiráň

Také jako audiokniha, cekala jsem ze jde celkove o vtipek a pobavilo to :)

01.05.2021 4 z 5