Zdivočelý tlukot srdce přehled

Zdivočelý tlukot srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174920/bmid_zdivocely-tlukot-srdce-6544e810a533d.jpg 3 11 11

V tomto souboru dějem nabitých kriminálních případů známého a uznávaného autora se setkáváme s několika zavrženíhodnými zločiny i s jejich krutými následky, s několika nemilosrdnými pachateli i s jejich ubohými oběťmi. Jsou tu však vyšetřovatelé, kteří dokážou nejen pomoci dobrým slovem, ale hlavně přímou akcí zločiny odhalit a pachatele zneškodnit. Bizarní skutky lidí se sobecky pokřiveným myšlením se totiž nedějí jen na veřejnosti, ale hlavně za zdmi příbytků obyčejných lidí.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zdivočelý tlukot srdce. Přihlašte se a napište ho.

Iki1
05.01.2023 3 z 5

Autor disponuje rozpoznatelným jazykem. K tomu své povídky komponuje téměř stejným způsobem. Povídky tak působí téměř identicky, člověk po přečtení snadno zapomene, o čem byly. Při čtení dvou povídek jsem měl dokonce dojem, že jsem je již v jiné knize četl.

salexice
07.10.2022 1 z 5

Trochu nelaskavě mě napadl příměr - románově zpracovaná černá kronika. Ale na druhou stranu se dobře čte, má spád a je rozmanitá.

grizlinka
11.05.2021 3 z 5

Krátké kriminální příběhy, taková oddechová četba :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zdivočelý tlukot srdce v seznamech