Zdivočelý tlukot srdce

Zdivočelý tlukot srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174920/bmid_zdivocely-tlukot-srdce-6544e810a533d.jpg 3 11 11

V tomto souboru dějem nabitých kriminálních případů známého a uznávaného autora se setkáváme s několika zavrženíhodnými zločiny i s jejich krutými následky, s několika nemilosrdnými pachateli i s jejich ubohými oběťmi. Jsou tu však vyšetřovatelé, kteří dokážou nejen pomoci dobrým slovem, ale hlavně přímou akcí zločiny odhalit a pachatele zneškodnit. Bizarní skutky lidí se sobecky pokřiveným myšlením se totiž nedějí jen na veřejnosti, ale hlavně za zdmi příbytků obyčejných lidí.... celý text

Iki1
05.01.2023 3 z 5

Autor disponuje rozpoznatelným jazykem. K tomu své povídky komponuje téměř stejným způsobem. Povídky tak působí téměř identicky, člověk po přečtení snadno zapomene, o čem byly. Při čtení dvou povídek jsem měl dokonce dojem, že jsem je již v jiné knize četl.

salexice
07.10.2022 1 z 5

Trochu nelaskavě mě napadl příměr - románově zpracovaná černá kronika. Ale na druhou stranu se dobře čte, má spád a je rozmanitá.

grizlinka
11.05.2021 3 z 5

Krátké kriminální příběhy, taková oddechová četba :)

dagmar5477
06.05.2019 5 z 5

Pohodová, dobře se čtoucí kniha.

medvedice3
27.12.2018 3 z 5

Oddechovka autora, který zná své spisovatelské řemeslo.

hanap
11.02.2015 4 z 5

Příjemná knížka , krátkých detektivních příběhů .