grizlinka grizlinka komentáře u knih

Země žen Země žen Vladimír Páral

Zdlouhavější čtení, ale dočetla jsem, i se zájmem jak to dopadne. Ale nečekala jsem že to vlastně nedopadne nijak, to mě zklamalo. Jeden odstavec navíc, který by to třeba víc nastínil, by nic nezkazil. A musím se přiznat, že docela dobrý sci-fi, ale jak ukazuje správně, někteří chlapi by si to stejně neuvědomili a ti co ano, ti si to uvědomí i v reálném světě :/

31.10.2017 3 z 5

Útěk Útěk Martina Cole

Spad a trosku necekany zvrat přisel az na konci.jinak trosku ubíjející.ani nemluvím o tom jak dlouho mi to trvalo se tam dostat

19.09.2017 3 z 5

Ve znamení Štíra Ve znamení Štíra Maggie Stiefvater

Sice je příběh trochu rozsáhlý a pořád vám nezbývá než jen čekat až konečně dojde k závodu. Ale rozvíjení vztahu mezi dvěma hlavními hrdiny je konečně trochu jiné než v ostatních knihách. Bavilo mě to a nenudila se

31.08.2017 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Stejne jako první dil,strhne dejem a člověk se opravdu nenudi.Neni zrejmy pachatel hned od začátku,takze i nějaké to prekvapeni je.Nevim jestli bude i další dil,s dalším pripadem ale opravdu doufám ze uz se nebude tykat rodiny vyšetřovatele M. To uz by asi bylo dost prestrelene.

21.08.2017 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Dobrá kniha, která se velice dobře čte. ze začátku to na mě bylo trochu víc postav ale do toho se člověk rychle dostane. Velké plus za to, že nejsou všechny souvislosti a tedy i odhalení pachatele jasné už od začátku, ale právě naopak dojde k nečekanému překvapení

17.08.2017 5 z 5

Pistole má přednost Pistole má přednost Kyril Bonfiglioli

Dala jsem se do toho jen proto ze to je pokračováni.sem tam to melo spad ale jinak se to nějak táhlo porad ve stejném duchu

23.01.2017 3 z 5

Nemiř na mě tou věcí Nemiř na mě tou věcí Kyril Bonfiglioli

Začátek knihy, kdy si víceméně jen Charlie povídal s policistou, byl pro mě těžce nudný. Ale když jsem se přes něj dostala tak už to mělo rychlý spád. Opravdu obdivuji překlad a to že si s tím opravdu pan překladatel vyhrál. Trošku mě zarazilo, že nijak nekončí a pokračování je až v dalším díle, ale ten jsem naštěstí pořídila taky a právě čtu.

12.01.2017 4 z 5

České nebe České nebe Alena Ježková

Docela zajímavé, zase jsem se dozvěděla něco víc ze života nejznámějších svatých.

06.02.2013 4 z 5

Kolej Today Kolej Today Martina Doležalová

nápodobně, nečetla se mi vůbec dobře, ta pražština....!

06.02.2013 1 z 5

Život podle designu - šest kroků jak se stát výjimečnými Život podle designu - šest kroků jak se stát výjimečnými Tom Ferry

Ani jsem nemohla dočíst, možná že někomu tato kniha pomůže ale mně přišla plná jen přehnaných pravidel

31.01.2013 1 z 5

Citová divočina Citová divočina Simona Monyová (p)

Docela fajn čtení, hlavně některý hlášky :)

31.01.2013 5 z 5