Fialka78 Fialka78 komentáře u knih

Dcery pana Darcyho Dcery pana Darcyho Elizabeth Aston

Připadalo mi, že čtu opravdu Jane Austen. Čtivé, zábavné, propracované líčení postav.. Postav a jmen zde bylo docela hodně, chvílemi jsem se ztrácela a musela jsem se v knize vracet, abych se zorientovala kdo je kdo. Určitě si přečtu i další knihy této autorky.

07.04.2022 4 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Tenhle žánr není úplně můj šálek kávy, ale přesto mě kniha docela bavila, byly v ní zajímavé momenty a psychologicky propracované myšlenky. Obzvlášť na popisu autismu bylo vidět, že s tím má autor zkušenosti :-(

24.03.2022 3 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Hartl opět nezklamal. Čtivý, zajímavý příběh, propracovaný do detailů. Moc mě kniha bavila.

30.01.2022 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Aňu Geislerovou mám prostě ráda. Knížka je milá a co zde píše, jí tak nějak "zlidšťuje". Má podobné starosti a úvahy jako jiné ženy a mámy :-)

07.01.2022 4 z 5

Skořápka Skořápka Ian McEwan

Hezky se četlo, zajímavý nápad a zajímavé některé myšlenky.

06.01.2022 3 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Takhle knížka mi chyběla na seznamu. Mamka mi o ní stále básnila. Tak konečně na ni přišla řada. Betty mě bavila. Vtipně napsané, zajímavé a inspirativní. Asi si přečtu i její další knížky.

17.09.2021 4 z 5

První díl jsem četla už dávno. Přesto si ho pořád živě pamatuji. Také jsem byla zvědavá, co bylo dál. I takhle knížka je čtivá a stojí za to si ji přečíst. Chvílemi jsem se v ději a změti různých postav a jmen trochu ztrácela. Někdy jsem si říkala, jestli je to všechno pravda, jestli tohle všechno může zažít jeden člověk. A vydržet...

17.09.2021 3 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Napínavý dej s mnoha zvraty a hodně zajímavých myšlenek. Některé pasáže mi připadaly zdlouhavé. Šifra mistra Leonarda a Andělé a démoni se mi líbily víc.

26.06.2021 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knížka mě bavila, byla čtiva a takové mám ráda. Ale jak tady někdo psal, ta poslední kapitola tam být nemusela asi mi trochu zkazila celkový dojem z knihy.

19.05.2021 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Začátek a konec byl dobrý, prostředek mne trochu nebavil, přišlo mi tam toho sexu až moc. Ale jinak super knížka, čtivě a chytre napsána a líbily se mi propracované charaktery postav.

07.05.2021 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Čtiva, napínavá knížka, hezky napsaná. Bavila mě.

01.05.2021 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Kniha je velmi čtiva, dobře napsaná, napínavá. Hodně se mi líbila.

25.03.2021 5 z 5

Pozoruhodná dobrodružství slečny Alethey Darcyové Pozoruhodná dobrodružství slečny Alethey Darcyové Elizabeth Aston

Příjemné čtení, taková oddychovka. Přesně něco takového jsem momentálně potřebovala. Knížka mne bavila, ráda si od této autorky ještě něco přečtu.

30.01.2021 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Hezké, čtivé, knížka mě bavila ????

17.12.2020 5 z 5

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Neskutečně emotivně napsaný silný příběh. Brečela jsem od začátku do konce..

28.08.2020 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Teď jsem knihu dočetla, nemám slov. Je to geniální, šokující, silné...

20.06.2020 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Knížka mě bavila, je velmi čtiva a že současnosti.

26.04.2020 4 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Je to bezesporu nejlepší kniha, kterou jsem za poslední dobu četla. Připadá mi zásadní, je v ní všechno (alespoň pro mne). Připomíná mi trochu Dickensuv styl. Asi na ní budu ještě dlouho myslet..

24.02.2020 5 z 5

První díl jsem nečetla. Knížku jsem dostala k narozeninám. Nejdřív se mi do ní nechtělo a pak jsem se začetla a už jsem jí neodlozila :) Je to taková fajn oddychovka. Místy je to i napínavé a vtipné.

20.01.2020 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Kniha mne mile překvapila, dobře se četla. Už se těším na film ????

16.01.2020 4 z 5