ReziEngli ReziEngli komentáře u knih

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

No, příjemná oddechovka, ale předvídatelná. Konec jsem věděla už od poloviny knihy, tak nějak to z textu vyplynulo.

20.12.2017 4 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Jednou za čas si tyhle pubertální romanťárny ráda přečtu :) Čekala jsem od toho sice trochu víc, ale i tak jsem si četbu užila :)

19.12.2017 4 z 5

Domov lásky Domov lásky Barbara Cartland

Takovéhle párstránkové slaďáky na večer k horké čokoládě fakt můžu :)

17.12.2017 5 z 5

Výkřik do tmy Výkřik do tmy Manuela Martini

No, nic moc. Jako oddechovka na večer dobrý, ale nic hlubšího v tom nehledejte.

16.12.2017 3 z 5

Bylo nebylo Bylo nebylo Odette Beane

Miluji ten seriál, tak jsem si pořídila i knihu :) Miluju jí!

16.12.2017 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Já prostě tuhle sérii miluju!! Konečně se nám vrátil Jeřáb!

09.12.2017 5 z 5

Lituji, čekají mě Lituji, čekají mě Agnès Martin-Lugand

Tak tato kniha mě vůbec nenadchla. Hlavní hrdinka se chovala jako naprostá kráva, příběh vesměs o ničem ... Za mě ne.

03.12.2017 2 z 5

Zaslepení Zaslepení Carolina Neurath

Moc mě to nenadchlo, asi na to nebyla ta správná nálada. Ale četla jsem i lepší thrillery.

19.11.2017 3 z 5

Motýlí křídla Motýlí křídla Veronika Bicker

Přečetla jsem za zhruba 3 hodinky večer. Trošku mi vadilo, že to bylo z pohledu třetí osoby, přišlo mi to takové vzdálené, neprocítěné ... Ale jinak jako jednohubka na večer super, oddych od těžších sérií a příběhů :) Typický "laciný" příběh holčiny, co se zamiluje do kluka skrývajícího tajemství ... Ale já tyhle typy příběhů mám docela ráda, sahám po nich, když jsem přehlcená fantasy a tak :) Já jsem s knihou spokojená :)

19.11.2017 4 z 5

Skvělé jako předchozí díly. Lituji, že jsem viděla filmy dřív :(

10.11.2017 5 z 5

Plamen v temnotě Plamen v temnotě Sabaa Tahir

Jsem z toho nadšená stejně jako z prvního dílu! Autorka svým poutavým vypravěčským stylem opět naplnila mé knihomolské potřeby a uchvátila moje srdíčko :) Doufám, že další díly nenechají na sebe moc dlouho čekat a že se již brzy dočkáme pokračování příběhu Laii, Eliase a Darina :) A přesto, že se z ní stala docela mrcha, mě zajímá i pokračování Heleny :)

21.10.2017 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Strašně jsem si zamilovala tuhle sérii. Jsem ráda, že jsem se k ní dostala. Po Dědičce jdu na povídky Krvavé ostří. :)

17.10.2017 5 z 5

Odvrácená strana konce Odvrácená strana konce Michael Connelly

Přečteno snad v rekordním čase! Naprosto skvělý příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout ... Stopro si seženu další knihy od tohoto autora :)

10.10.2017 5 z 5

Malinka Malinka Dita Táborská

Nemohla jsem se dlouho začíst, vadilo mi střídání osob, chvíli ze třetí osoby, chvíli v ich formě ... Mě kniha nebavila, nenadchla mě, hlavní hrdinka byla na facku ...

06.10.2017 3 z 5

Budu vším, čím mě chceš mít Budu vším, čím mě chceš mít Mindy Mejia

Skvělý thriller/detektivka. Zápletka byla odhalována velmi pomalu, až do posledních stran jsem netušila, kdo je vrah. Odhalení bylo velmi překvapivé, i když musím říct, že jisté pochybnosti ohledně vraha trošičku byly. Hlavní hrdinka mi chvílemi šla na nervy svým chováním, ale tak byla prostě stvořena. Kapitoly se střídaly z různých pohledů a časů. Střídala se tu minulost a přítomnost. Musím říct, že autorka knihu napsala velmi čtivým stylem.

24.09.2017 4 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Prostě John Flanagan je mistr spisovatel! Byť je tato série pro mladší čtenáře, naprosto mě vtáhla! Přečetla jsem tři čtvrtě knihy jenom za hodinku a půl v hromadné dopravě!! A hned taky jdu na čtvrtý díl!!

14.09.2017

Hořící most Hořící most John Flanagan

Tento autor píše tak skvěle, že se nemůžu skoro odtrhnout :)

10.09.2017

Noční dravec Noční dravec Adam Brookes

Suprový thriller :) Dala bych 5 hvězd, ale chci si nechat pro další díly :)

27.08.2017 4 z 5

Stopy v krvi Stopy v krvi Steve Robinson

Tak tohle mě bavilo :) Zajímavá zápletka.

24.08.2017

Štvanice Štvanice Janet Evanovich

Naprosto super, stejně jako první díl :)

14.08.2017 5 z 5