Lituji, čekají mě

Lituji, čekají mě

Ambiciózní Yael žije jen svou prací a nemá čas ani na přátele. Pak potká bývalého kamaráda Marca, který před lety bez vysvětlení zmizel. Yael i díky němu nachází cestu ke svému zapomenutému bezstarostnému já. Uvědomuje si ale, že její city k Marcovi nejsou kamarádské. To ji staví před nelehký úkol - najít rovnováhu mezi láskou a kariérou. Jak má obstát v náročné práci a zároveň věnovat dostatek času novému vztahu, aby Marca znovu neztratila? méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/33_/336192/lituji-cekaji-me-vXa-336192.jpg 4.340

Désolée, je suis attendue

Romány, Pro ženy
Vydáno:, Motto

bookcase
dnes

Tak to se dalo, autorka se zlepšuje s každou další knížkou. :-)

petra4080
předevčírem

Čte se příjemně, ale nijak zvlášť mě kniha nenadchla. Tak hlavně že to všechno dobře dopadlo, že? :-)

Stefi123

Moc pěkně napsané ,dobře se mi četla ,jen je škoda ,že skončila jednou větou ,ale to je na čtenáři a jeho další fantazii .Tady si člověk uvědomí ,že práce není vše .

Evik84

Moc hezká knížka, dobře se čte, zajímavý příběh. Měla ale docela rychlý konce, vlastně v jedné větě. Ale doporučuji.

kristyna1301

Velká spokojenost, kniha se moc dobře četla. První kniha autorky Šťastní lidé čtou a pijou kávu byla pro mě trochu oříšek, ale druhým dílem a i touto knihou si mě autorka získala. :) Těším se na další knihy. :)

Ditules

Pěkná kniha o jedné byznysmence, která se naučí, že práce není všechno... K tomu si připočtěte prostředí Francie a i čtivý styl autorky.

kalinka99

Knížka mě příjemně překvapila. Byla velmi čtivá. Jen škoda, že ten konec nebyl více rozvinutý. Prostě milá oddechovka.

klodnerovic

Přestože kniha splnila veškerá moje očekávání - sáhla jsem po ní coby po oddechovce, u které bych si mohla případně i trochu pobrečet -, cosi mi na ní vadilo. Nebyla jsem s to definovat co, ale dnes, týden po dočtení, mi to došlo. Byla to nereálnost, s níž byly vykresleny vztahy mezi hlavní hrdinkou, její sestrou a jejich společnými kamarády. Yael a její věčné "Nemůžu. Mám moc práce." je sice pěkně s ... štvalo, ale stejně jí vždycky odpustili. Což od nich, potažmo od autorky bylo hezké, ale ... Vážně? Jako bychom všichni nevěděli, že ve skutečnosti to je trochu jinak. Jinak ... se mi ale "Lituji, čekají mě..." líbilo. S výjimkou konce. Ten autorka poněkud obyla. Ale kdo ví? Třeba si jen připravovala půdu pro případné pokračování ;-).

Marluksa

Agnès Martin-Lugand prostě nezklame! ;-) Příjemná romantická oddechovka, která má až neuvěřitelný spád i náboj. :-) Žádná zbytečná omáčka, což oceňuji. Emotivní a odpočinková záležitost, opět těžce odložitelná, když se začtete. Jen ten "dobrý konec" je na můj vkus trochu zbytečně strohý. Každopádně uděluji 4**** a to z jediného důvodu, ze všech tří knih, které jsem od autorky četla, mi přišla tahle asi nejslabší.
I tak ovšem doporučuji, zvlášť, máte-li pocit, že jste zahlceni knihami nahánějícími hrůzu a plnými napětí a strachu. :-)

sabca

První kniha této autorky, kterou jsem četla. Hrdinka knihy Yael je posedlá prací a zanedbává přátelé, rodinu a brání se vážnému vztahu. Ale nakonec zjistí, že i ta nejzajímavější práce nestačí ke spokojenému životu. Kniha stojí za přečtení

Šánka

Příjemná odpočinková kniha, nic náročného, ale četla se moc dobře.
Autorka i zde vytvořila další svéráznou hrdinku, která má práci jako hlavní náplň a na osobní život, přátele, rodinu a lásku jí už nějak nezbývá čas. Takže komu vadila Diane v předchozích knihách ,, Šťastní lidé....", že jen stále kouřila, Yael nekouří, ale stále pracuje, což by někomu mohlo také vadit :-).
Na dny pracovního volna velmi milé čtení.