ReziEngli ReziEngli komentáře u knih

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Vrhám se na Pokrevní pouta, stoprocentně budou tak moc super jako tahle série :)

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Celá série naprosto super :)

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Jako nebe a dudy. První díl byl super, druhý byl absolutně o ničem a nezáživný.

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Tak tohle mě mega bavilo (přečteno za jeden den). Byť je mi už přes 20, a románům se spíše vyhýbám, tohle mě fakt bavilo. Je to spíše takový jednoduchý příběh, ale s citovým podkresem. Ke konci i slzička ukápla, a to se moc často nestává.

12.08.2017 5 z 5

Podfuk Podfuk Janet Evanovich

U knihy jsem se skvěle bavila, vydržela jsem číst od začátku do konce, neměla jsem chuť některé pasáže přeskočit ... Za mě suprový thriller/román, a hned jdu na druhý díl :)

09.08.2017 5 z 5

Trojhra Trojhra Blanka Hošková

Téma zajímavé, ale nijak oslnivé. Běžný příběh 3 lidí, milostný trojúhelník jako všude. Autorka sice píše poutavě a čtivě, ale kniha mě až tak nenadchla a nebavila.

07.08.2017 3 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Trošku mi to připomnělo Selekci a Divergenci, ale líbilo se mi to, i když nejsem už cílová skupina :) Samozřejmě, autorka si mohla zkusit vymyslet trošku jiný příběh, protože tohle je opravdu hodně podobné Divergenci, kamarádka i tvrdí, že je to trošku okopírované Hunger Games, ale na druhou stranu je tohle téma poslední dobou dost populární. Mě to bavilo a jdu si hned pro druhý díl :)

31.07.2017

Jedině Neapol: Aneb co mě naučila má italská tchyně o jídle a rodině Jedině Neapol: Aneb co mě naučila má italská tchyně o jídle a rodině Katherine Wilson

Když jsem byla v Neapoli na dovolené, strašně se mi tam líbilo. Je to teda už 2 roky zpět, a tato kniha mi všechny vzpomínky na tuto krásnou italskou oblast opět obnovila. Rozhodně se tam zajedu znova podívat.

31.07.2017 5 z 5

Pravý leopardí kožich Pravý leopardí kožich Hana Oboda Kolaříková

Na mě tam bylo až moc psychologických otázek a porovnání. Na druhou stranu byla kniha napsaná poutavým stylem. Co mě ale mrzí, je to, že se autorka věnovala spíše vedlejším postavám, a hlavní postava, Jana, byla trošku odsunuta do pozadí. Čekala jsem více proniknutí do Janina života, více informací o ní, více pasáží s ní. TO mě trochu zklamalo.

20.07.2017 3 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Opět skvělý příběh, procítěný ... :) Miluju její knihy!

20.07.2017 5 z 5

Trochu mi vadili až příliš vulgární slova, ale jinak to byl až velmi mrazivý thriller plný tajemství. Nemohla jsem se od něj odtrhnout, autor jej napsal velmi čtivým a poutavým stylem.

17.07.2017 4 z 5

Bože, jak já miluju tyhle zamilované knihy! Naprosto suprová kniha, moc mě bavila, přečetla jsem ji fakt rychle, stejně jako první díl ... A jdu hned na třetí a poslední knihu!

09.07.2017 5 z 5

Mě to moc bavilo :) I v mých 21 letech si ráda přečtu sladký zamilovaný román :)

05.07.2017 5 z 5

Běsi, co mě sužují Běsi, co mě sužují Patrick Declerck

Na mě moc náročné čtení plné psychologických otázek.

28.06.2017 3 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Na jednu stranu mi to přišlo jako nejslabší díl z celé série, ale na druhou stranu si myslím, že změna prostředí příběhu výrazně prospěla. Mám takové podezření, že vím, kdo je Abe Mazur, ale počkám si na další knihu, aby se mi moje podezření potvrdilo.

19.06.2017

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Skvělé pokračování :)

19.06.2017

Tajný deník Hendrika Groena Tajný deník Hendrika Groena Hendrik Groen

Mě kniha jako úplně nenadchla. Sice jsem se u několika scén docela zasmála, ale pořád jsem v sobě měla takový nepříjemný svíravý pocit ...

12.06.2017 3 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Druhý díl mě bavil o něco více než ten první. Mám to asi obráceně než většina čtenářů, kterým se více líbil první díl. Mě přišlo, že v tom druhém, v Půlnoční koruně, bylo mnohem více akce a tajemna. Konečně se Celaena stala královou vražedkyní - a s tím jí to přineslo hromadu problémů. Co mě opravdu překvapilo a zároveň hodně potěšilo, byla chvíle, kdy jsem se na konci knihy dozvěděla pravou identitu Cealeny. Po celou dobu čtení obou knih jsem nad tím stále uvažovala, i když jsem jakési podezření měla. Nemůžu se dočkat třetího dílu.

11.06.2017 5 z 5

Měsíční deník Měsíční deník Michal Březina

Skvělá vtipná kniha, moc mě bavila. Neotřelé téma z budoucnosti :)

11.06.2017 5 z 5

Z Paříže do Paříže Z Paříže do Paříže Joseph Joffo

Neskutečně silná kniha, ovšem podaná humorným dětským pohledem. Neskutečně jsem se do ní zažrala, chytla mě a nepustila.

02.06.2017