ReziEngli ReziEngli komentáře u knih

Obejmi mě Obejmi mě Maya Banks

Líbilo se mi to. Celá série. Sice všechny ty příběhy byly na jedno brdo, ale každý měl v sobě něco trošku jiného. Líbilo se mi, že autorka do příběhů zakomponovala i zvláštní schopnosti. Bylo to lehké oddechové čtení, u které se nemusí moc přemýšlet. :)

07.02.2017 4 z 5

Opatruj mě Opatruj mě Maya Banks

Kniha jako taková se mi líbila, děj to mělo pěkný, zápletku taky. Co mi ale strašně vadilo, bylo neustálé fňukání obou postav, Caleba i Ramie. To bylo pořád dokola "Ublížil jsem jí" "Bude mě nenávidět" "On mě najde a zabije" atd ... myslím, že tam tohohle bylo zbytečně moc. Chápu, že autorka chtěla zvýraznit pocity Ramie jakožto dívky, která prchá před vrahem, a i z jejího pohledu bych to i chápala, ale Calebovo fňukání na mě bylo příliš. Ale i tak si přečtu další díly, protože mě zajímá, jak to bude pokračovat.

29.01.2017 3 z 5

Moudré z nebe Moudré z nebe Richard Skolek

Oddychovka na pobavení. Sice mi občas pěkně vadily ty strašně zdlouhavý věty, protože mám radši kratší, ale na druhou stranu to příběhu dodávalo jakýsi šmrnc. Díky této knize jsem si dokonce připomněla svoje vlastní dětství. :) Kniha super, určitě doporučuji!

26.01.2017 4 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Docela mě zklamalo. Eadlyn se předvedla jako naprostá blbka a namyšlenej fracek. Její chování mě po celou dobu čtení akorát iritovalo. Naprostý rozdíl oproti Americe, její matce. Ale stejně si přečtu i pátý díl, až vyjde, chci se dozvědět, který hlupák si ji nakonec vezme, a jak to dopadne s Americou.

25.01.2017 3 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Mě se kniha líbila již ze začátku. Je pravda, že během čtení mi občas přišlo, že autorka byla myšlenkami napřed, a trošku to zamotala, ale během pár řádků se to zase rozmotalo. Mě kniha velmi bavila, byla jsem z ní nadšená, a proto 5*

22.01.2017 5 z 5

Příliš mnoho vítězů Příliš mnoho vítězů Helena Hardenová

Před touhle jsem četla ze stejné série Vejce podle Stroganova. Ta mě bavila neuvěřitelně moc. Bohužel Příliš mnoho vítězů je pro mě spíše zklamáním. Víc než detektivního je tam popisů, pořád se tam jen mluví o rodině, mrtvého najdou až někdy za polovinou, vyšetřování taky nic moc ... Kdybych to měla srovnat s jinými detektivkami, které jsem četla, tak tahle zatím byla nejslabší.

18.01.2017 2 z 5

Kniha se mi líbila, takové oddechové čtení :) Ale nevím, jestli se budu pouštět do druhého dílu ...

17.01.2017 4 z 5

Pod křídlem anděla Pod křídlem anděla Zdeněk Grmolec

Kniha mě nenadchla, nudila mě. Těšila jsem se na ni, protože mám ráda historii, ale u téhle knihy jsem se neuvěřitelně nudila, nic mě v ní nenadchlo, snad jen to, že Daniel byl vlastně gay, což se v tý době neslušelo, ale to bylo tak všechno. Zklamání.

22.09.2016 2 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Po celou dobu čtení mi byla America velmi sympatická, Maxon na moje sympatie musel chvíli počkat, a Aspena už teď nesnáším (asi z toho důvodu, jak nechutně se choval). Ale jinak se mi kniha velmi, velmi líbila, miluju takovéhle příběhy :) A už se moc těším, až se dostanu k druhému dílu :)

21.09.2016 5 z 5

Úsměvy žen Úsměvy žen Nicolas Barreau

Kniha se mi líbila, trochu mě mrzelo, že ten děj byl tak rychlý, možná by nebylo od věci to trochu natáhnout. Jinak děj moc pěkný, knihu jsem přečetla fakt rychle, a rozhodně ji doporučuji. Takové lehké zamilované čtení :)

13.09.2016 4 z 5

Münsterův případ Münsterův případ Håkan Nesser

Hodně dobrá detektivka, neměla předvídatelný děj, bavila mě. Přečetla jsem ji opravdu rychle, a mrzí mě, že jsem nečetla předešlé díly.

09.09.2016 5 z 5

Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Alena Jakoubková

Kniha se mi hodně líbila, navíc ozvláštněná recepty, což mě potěšilo. Taková letní oddechovka, ovšem donutí čtenáře se trochu zamyslet. :) Co mi malinko vadilo, bylo chování Přemysla, a naivita Kláry.

16.08.2016 5 z 5

Hrana rozkoše Hrana rozkoše Eve Berlin

Sice se mi kniha tak trochu podobala na Padesát odstínů, ale docela překvapila. Byla teda trochu sprostší a vulgárnější, ale zaujala mě. Hlavní aktérka se nechovala jako naivní husička, ale přesně věděla, do čeho jde. Za mě 4 hvězdičky :-)

17.02.2016 4 z 5

Adaptace Adaptace Miroslava Varáčková

Kniha mě chytla již po několika slovech. Moc katastrofické příběhy nevyhledávám, ale tahle mě opravdu zaujala. Líbilo se mi popisování postav, krajin, příhod, které se postavám staly. Určitě knihu doporučuji k přečtení, a doufám, že autorka brzy napíše něco podobně skvělého. =)

15.02.2016 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Přečetla jsem celou trilogii Padesáti odstínů, a moc se mi líbila, tudíž na tuhle knihu jsem se velmi těšila. Ovšem zažila jsem zklamání. Nedočetla jsem jí, skončila jsem v polovině. Čekala jsem, že to bude něco z Christianovi minulosti, a ne, že to bude jen přepsaný první díl. Opravdu mě to zklamalo, sice tam byly ty jeho myšlenky, a sny atd. ale jinak byly situace, dialogy, bylo to naprosto to samé jako v prvním díle. Myslím, že tahle kniha vyšla tak trochu zbytečně. Byla dobře napsaná, musím uznat že ty Christianovi myšlenky knihu docela okořenily, ale jelikož jsem četla celou sérii Odstínů, tak byla tahle kniha jen takovým malinkým doplňkem. Nenadchla, ale ani neurazila. Proto dávám jen tři hvězdičky.

15.02.2016 3 z 5

Kouzlení Kouzlení Aprilynne Pike

Tenhle díl mě malinko zklamal, a to v rozhodnutí Laurel. Naštvalo mě, že si vybrala toho Davida, fandila jsem Tamanimu. Ovšem na druhou stranu ji chápu - vyrůstala mezi lidmi, tak se cítí být jednou z nich. Ovšem po celou dobu čtení jsem měla pocit, že Laurel neví, co chce. Chvíli myslí na jednoho, chvíli na druhého. Jinak se mi celkově kniha líbila, nádherný popis Avalonu, konečně jsme poznali, jak to tak chodí, a při Avalonské slavnosti Nového roku jsem si úplně představovala tu ohňovou show a ten balet. Jsem zvědavá, jak to bude ve třetím díle =)

15.02.2016 4 z 5

Růžové moře Růžové moře Eva Vejmělková

Knížečka opravdu úžasná, lehoučká, úplně z ní cítím tu vůni Toskánska, tu lehkost léta, zapadající slunce nad mořem... Spokojenost s touto knihou =)

20.01.2016 4 z 5

Uzol Uzol Dominik Dán

Kniha se mi líbila, vyjádření k ní na mém blogu - http://www.zapisnik-spisovatelky.cz/2016/01/tbtir-9-uzel-dominik-dan.html =)

06.01.2016 5 z 5

Dědička Dědička Amanda Hocking

Formiska - Já jí sháněla rok, nakonec jsem si ji koupila ve slovenštině... =)

08.07.2015 4 z 5