ReziEngli ReziEngli komentáře u knih

Rozpolcení Rozpolcení Amanda Hocking

Nejslabší díl ze série.

08.04.2018 4 z 5

Led nebo oheň Led nebo oheň Sara Raasch

Za mně lepší než první díl, přišlo mi, že tu bylo více akce, příběh byl uhlazenější a ucelenější, autorka se tomu více věnovala :)

08.04.2018 5 z 5

Dědička Dědička Amanda Hocking

Podobných fantasy puberťáren u nás vychází ročně několik, a možná proto mě to tak bavilo. Obecně mám ráda fantasy tématiku, a tohle je z toho staršího soudku, navíc ty problémy se sehnáním .... Za mě to bylo super, i když Finn byl na přesdržku, Elora totálně, Willa byla super, Tove - andílek no a Wendy? Co o ní říct ... taková nijaká, nemastná, neslaná .... Přišlo mi, že si pořád stěžuje ... Doufám, že se to v dalších dílech trochu více rozhoupe ...

02.04.2018 4 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Suprová kniha :) Rozhodně to není něco, z čeho byste si kecli na prdel, ale jako oddechovka super :) Hlavní hrdinka mi lezla na nervy tak neskutečně, že jsem měla chuť knihu odložit, ale vydržela jsem a nelituji :)

18.03.2018 4 z 5

Třešinka Třešinka Raine Miller

Nechutně přeslazené, nereálné, idiotské ... Horší brak jsem nečetla. Tahle kniha pro mě byla obrovským zklamáním a rozhodně ji nedoporučuji. První a rozhodně poslední kniha od téhle autorky.

17.03.2018 1 z 5

Nezapomeň Nezapomeň Val Emmich

Za mě suprová kniha, která mě moc bavila. Příběh je velmi neobvyklý, zatím jsem na žádný podobný nenarazila. Holčička mi přišla velmi sympatická a roztomilá, hlavně svým zápalem a trochu tvrdohlavostí.

17.03.2018 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Takhle dobrý historický román jsme ještě nečetla. Sice jsem jich za svůj život četla hodně málo, ale takhle skvělý ne. Od první do poslední strany jsem byla nadšená, začtená a napětí mě nechtělo pustit. Rozhodně doporučuji si tuhle knihu přečíst.

05.03.2018 5 z 5

Skrytá píseň Skrytá píseň Valentina Nazarova

Byla super, napínavá, hlavně mě bavil ten neobvyklý styl vyprávění :)

01.03.2018 4 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Měla jsem ji jako audioknihu, a bavila mě :) Sice byl ten konec takový ustřihnutý, otevřený, ale jinak jsem z ní byla nadšená :) Detektivka to není, je to thriller.

15.02.2018 4 z 5

Jak vytvořit francouzskou rodinu - láska, jídlo a faux pas Jak vytvořit francouzskou rodinu - láska, jídlo a faux pas Samantha Vérant

Lehká romantická kniha, spíše na léto, než teď na zimu :) Provoněná francouzským jídlem a mořem :)

04.02.2018 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Jako nebylo to špatné, ale něco mi tam chybělo.

03.02.2018 4 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Už vyšel třetí díl? Protože ho NUTNĚ potřebuji! Jak mi to autorka mohla udělat? Takovýhle konec!! :O Byl to spád od začátku do konce! I když ten začátek byl drobet pomalejší ... ale rozjelo se to... a nutně potřebuji třetí díl!

27.01.2018 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Za mě lepší než Skleněný trůn, naprosto uchvácená jsem :) Už do sebe cpu druhý díl :)

22.01.2018 5 z 5

Devět dní Devět dní Zuzana Strachotová

Skvělé české sci-fi! Předčilo i některé zahraniční :) Rozhodně se těším na druhý díl! Už aby byl!

20.01.2018 5 z 5

Dívky, které zmizely Dívky, které zmizely Amanda Quick (p)

Nebyla špatná :) Sice jsem spoustu věcí odhadla sama, ale jinak byla super! :) Mám ráda takovéhle detektivky s troškou romantiky :)

15.01.2018 4 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Ne. Za mě fakt ne. Začátek vypadal slibně. Zajímalo mě to, jak to bude porkačovat. Ale pak se to jaksi zlomilo, pochybnosti narůstaly, až se z toho stala braková záležitost. Můj názor je ten, že tohle na Wattpadu, odkud to vzešlo, mělo zůstat a nikdy nespatřit světlo světa v knižní podobě. Wattpad je plný takovýchto povídek typu - dívka je unesena a zamiluje se do svého únosce, nejlépe když je to vampýr. Klasické klišé, kterého je po světě miliony. Do druhého dílu stopro nejdu. Za mě obří zklamání.

07.01.2018 2 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Oddechové čtení, pěkný příběh :) Takový ten typický pubertální, ale mě se moc líbil :)

03.01.2018 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Za mě lepší díl než dvojka, Noční lov. Našla jsem tu více děje, více akce, případ byl komplikovanější, rozuzlení nečekané ...

03.01.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Opět skvělá kniha skvělého autora. Sice poněkud slabší, než první díl (a to píšu s odstupem, už jsem totiž za polovinou třetího dílu) ale pořád skvělá!

02.01.2018 5 z 5

Ve světle toho, co víme Ve světle toho, co víme Zia Haider Rahman

Překvapila mě, tahle kniha. Hlavně to, co nabízela. Spousta témat do života, jako matematika, politika, filozofie a mnoho dalšího. Četla se docela dobře, některé pasáže byly nudné, ty jsem vyloženě přeskakovala. Ale myslím, že doporučit ji mohu, ale jen náročným čtenářům.

23.12.2017 3 z 5