Štvanice

Nick Fox a Kate O’Hareová jsou jako oheň a střelný prach. On je víceméně napravený zločinec, ona agentka FBI. A jakkoli nepravděpodobně to zní, společně tvoří dokonalý tým. Tentokrát je jejich cílem Carter Grove, majitel impozantní sbírky kradeného umění. Grove je ale zároveň ředitelem největší bezpečnostní agentury na svět... celý text

Tentokrát je jejich cílem Carter Grove, majitel impozantní sbírky kradeného umění. Grove je ale zároveň ředitelem největší bezpečnostní agentury na světě, a tedy rovnocenný soupeř.

Divoká štvanice zavede Kate a Nicka do Skotska, Šanghaje, Montrealu a Washingtonu a nesourodá dvojice bude muset předvést svůj zatím nejtroufalejší kousek, aby Cartera poslala za mříže. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/32_/325657/stvanice-Cpp-325657.jpg 4.545

Nick Fox a Kate O’Hareová (2.)

The Chase (2014)

Literatura světová, Humor, Thrillery
Vydáno:, Mystery Press

lifeoptimist

Opět naprosto výborná!!!!!!!!!! Nevím, kterou bych ozančila lepší - oba díly super a přišlo mi to jako jedna velká jízda :-) nechápu jen, proč když už dílů je podle některých zdrojů 8, u nás vyšly jen dva.....snad se dočkám

keiko33

Skvela oddychovka, Nicky a Kate su dokonaly par, hoci by mi nevadilo, keby to medzi nimi uz zaiskrilo trochu viac. Vedela by som si predstavit podla tejto knihy film a urcite by som si ho pozrela.

Blaufik

Žádná kniha není dokonalá a platí to i o této knize. Nicméně si myslím, že se jedná o pohodovou knihu u které se čtenář báječně odreaguje a pobaví.
Díky akčnímu začátku se mi líbila o maličko více než první díl a doufám, že si tato série svou kvalitu udrží i v dalších dílech, které bych si ráda přečetla a budu doufat, že se brzy dočkám.

Více v mé recenzi v záložkách.

--Eri--

Ještě lepší než první díl. Moc jsem se nasmála. Je tam spousta akce, zápletek a provokace. Stojí za to si jí přečíst.

MartinaF

Tak tohle se mi líbilo - svižné, vtipné, napínavé. Kniha mě nalákala, abych si přečetla i první díl.

Alex.Barunka

Popravdě jsem čekala trochu víc humorem okořeněných situací a více škádlení mezi hlavními hrdiny, kteří jsou si naprostými opaky. On naprostý elegán, gentleman ale zloděj. Ona pravidly svázaná agentka, trošku suchar. Spolu tvoří opravdu skvělou dvojici a opravdu to klape. Svoje mouchy to sice má, ale jako odpočinková četba je to naprosto výborné :)

encyklopedie

....v záplavě čím dál horší severské krimi je tohle prosluněná jízda - královsky jsem se bavil...tihle dva hrdinové fungují zcela bez chybičky
horší to bude, až to tady probere nějaký "komentpitvař"

Eeli

Kdyby se jednalo o film, řekla bych typická americká blbina, avšak nikoli ve špatném slova smyslu. Jedná se o akční knihu plnou vtipu a napětí, kdy akce střídá akci a nic není nemožné. Kniha má neuvěřitelný spád, vtipné dialogy, hlavní hrdiny, mezi kterými to samozřejmě neustále jiskří a kteří se levou zadní dostanou i z toho největšího problému, a další vedlejší postavy s nepostradatelnými schopnostmi, bez kterých by to nebylo ono. Co na tom, že jde o nesmysl, hlavně že se líbí a čtenář se pobaví. Americké krimi seriály jsou velmi populární, čehož si jsou autoři dobře vědomi, a proto je i další příběh Kate a Nicka ze stejného těsta.

trudoš

Královna humoristického thrilleru společně se zkušeným scenáristou televizních seriálů staví své dva navýsost rozdílné hrdiny do nezáviděníhodné situace, kdy se z jimi okradeného padoucha vyklube ještě větší grázl, než původně čekali. Zápletka tak oproti očekávání nekopíruje už jednou nastavený model a i když jsou základy stejné (tedy obdoba Dannyho parťáků), vývoj událostí zavane aktéry úplně novým směrem. Čím však kniha překvapila nejvíc, je neutuchající tempo příběhu, který nějak začne a hned v následující kapitole pokračuje jinak, než jste čekali. A po chvilce to autoři udělají znovu. A pak ještě jednou. Dvě stě padesát stran tak obsahuje víc motivů, než jedna trudomyslná bichle ze Skandinávie. Pořád mi sice chybí svérázná ich-forma, ale jinak už se pravidla série ustálila a v detailech fungují dokonce ještě lépe, než v předchozím díle, čistě proto, že už není třeba nic zdlouhavě vysvětlovat. Ne nadarmo patří Janet Evanovichová mezi nejúspěšnější americké spisovatelky současnosti.

Autoři knihy

Janet Evanovich