Denisa_a Denisa_a komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Tahle knížka mi zlomila srdce.
To je tak nádherný příběh, že mám chuť si knížku přečíst znovu. Obrovsky procítěné. Na nějaké stránky jsem přes slzy neviděla. U nějakých řádku jsem se ale i pobavila. Třeba když se Will představoval Louise. Jak kroutil tou hlavou :-)
Vše jsem s hlavními hrdiny prožívala a večer jsem se těšila do postele, abych mohla pokračovat ve čtení. Člověk celou dobu tak nějak doufal...

14.04.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Líbila se mi hodně. Nejvíce se mi líbil první a poslední pohled. To, jak jsou všechny postavy propojené je úžasný.
Chudák Hana. Celý život o ničem. Prožila si toho tolik... Na konci jsem plakala, přišlo mi to strašně líto navíc když vím, že se tohle ve válce opravdu dělo. Ale i jsem se u konce trochu zasmála, to s těmi jehlicemi mě pobavilo. Jsem strašně vděčná, v jaké době žiju.
Při čtení mě bolelo srdce..

08.02.2019 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Hodně silná, emocionální kniha. Musela jsem si jí dávkovat...

25.01.2020 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Tahle knížka byla skvělá. Ke konci knihy jsem měla knedlík v krku a husí kůži po celém těle. Tohle se vážně povedlo.

17.09.2019 5 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Tak tahle kniha je moje TOP1 za rok 2018 ❤️ Jsem z ní totálně nadšená. Styl psaní. Pohledy obou postav. Úžasný příběh a jako ten konec? Slzy jako hrachy. Hned si musím obstarat další díl ❤️ Já tyhle sladký románky mi-lu-ju

31.12.2018 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Totální nadšení!!! :-) poslední kapitola mi vyrazila dech.

27.05.2019 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

♥ Kniha mě očarovala! Nejdříve jsem si myslela, že mě bavit nebude, když je pro mladší ročníky. Ale jsem tak šťastná za její přečtení. Plakala jsem u ní asi 100x. Vím, je to strašně přitažené za vlasy. Ale je to kniha. A já u knih ráda sním ♥

22.03.2018 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Jsem velice zklamaná z toho, že jsem nejdříve viděla všechny filmy a až potom četla knihy. Když jsem viděla filmy, byla jsem z nich unešená... Když jsem ale potom začínala číst knihy, vůbec jsem nechápala, jak se mi mohl film líbit... Kniha je prostě kniha a krásný příběh Harryho a jeho přátel to opět dosvědčuje :)

27.12.2015

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Další knížka po které mám pocit, že Colleen miluji víc a víc. Skvělá knížka ♥️
Přečetla jsem jí za 3 hodiny a místy ani nedýchala...

02.05.2020 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Moje nejoblíbenější od Sparkse ❣️

01.05.2020 5 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Tak s lepší knihou jsem rok 2020 začít nemohla :-) Jestli platí jak na Nový rok, tak po celý rok, mám se v oblasti knih na co těšit :-)
Kniha mě dostala už od začátku. Malinko bichlička ale přečetla jsem jí na 3x.
Pořád jsem potřebovala vědět co bude dál. Neustále na povrch vyplouvali nové informace, které ve mě vzbouzeli touhu číst a číst... A když jsem něco zjistila, jen jsem s údivem otevřela pusu.
Styl psaní mi ohromně sednul.
Ještě že nejezdím moc metrem. Ale až pojedu, na tuhle knížku si určitě vzpomenu :-)
Dlouho jsem nečetla takhle dobrou knihu :-)

04.01.2020 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Od začátku do konce prostě bomba. Sice je to už od první kapitoly předvídatelné ALE nic není jak se zdá.
Je to strašně hezké počtení. Hlavně už od začátku se táhne erotické napětí. Postavy jsou moc sympatické vtipné a každá kapitola je psána z pohledu buď Rushe nebo Gii. No co si budem, Rush je prostě sexy frajer.
Přečtete jí za chviličku, jak vás vtáhne do děje.
Ale není to psané jen do sladka. Rush a Gia se umí pěkně pohádat a sprosté taky nadávky nechybí.
A ten konec? Co to jako je? Wow. Potřebuji další díl. Nutně :-D

14.04.2019 4 z 5

Vánoční zázrak Vánoční zázrak Jay Asher

Tohle bylo tak hezký! Málo lidí, jednoduchý děj, láska a vánoční stromečky. Totální oddechovka při které se nemusí přemýšlet. Určitě doporučuji. A k smrti nenávidím otevřené konce. Tady sice je, ale končí to tak krásně, že se ten zázrak dá jednoduše domyslet :-)

19.12.2018 5 z 5

Ve tvých očích Ve tvých očích Nicholas Sparks

Tahle knížka byla moje prvotina od tohoto autora a už teď vím, že chci všechny jeho knížky. Hrozně mi "sednul'' styl jeho psaní a humor který se schovává mezi řádky. Tohle byla romantika jako blázen spojená s detektivní/kriminální zápletkou. I když tyto dva žánry nemusím, tady mi to vůbec nevadilo. Jsem z knížky nadšená ❤️

28.10.2018 5 z 5

Arabská žena Arabská žena Tanya Valko

Uf, to teda byli nervy! Hlavně ten konec, napětím jsem ani nedýchala. Chudák holka, tolik si toho musela prožít. Kdyby nebyla tolik naivní ani se to nemuselo stát. Ale když je člověk zamilovaný, vidí věci jinak. Určitě si přečtu další díly. Ten konec mě k tomu úplně navnadil. Až slza ukápla ❤️

07.10.2018 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

WOW! Přečetla jsem jí na 2x jak moc se mi líbila. Hlavní hrdinka mi byla moc sympatická svým chováním a i princ. Přesně tak jak mi bylo jasné už od začátku o čem knížka bude, tak je mi úplně jasné jak to bude pokračovat. Ale nevadí. I tak si už letím do knihovny pro další díl :-)

07.07.2018 5 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Absolutní dokonalost ❤ Já ten příběh miluju. Na konci mi ukápla slza. Obdivuji autora. Jak celý tenhle virtuální svět mohl dát dohromady aby seděl každý detail. Tyhle žánry vůbec nečtu, ale asi začnu. Protože začínám objevovat další přenádherné příběhy ❤ Tohle je přesně ten tip knihy, který budu chvíli vstřebávat...

02.06.2018 5 z 5

Agnes Agnes Hannah Kent

Strašně se mi líbilo, jakým stylem byla kniha napsána. Z pohledu více postav, to mě strašně baví. Ale samotný příběh... Ani nemůžu napsat, že se mi líbil. Líbil, ale nelíbil. Kdo četl, tak ví a pochopí.
Knihu jsem koupila za 39,- a myslím, že si to tahle knížka opravdu nezaslouží.

04.05.2016 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

13.12.2015

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Jsem velice zklamaná z toho, že jsem nejdříve viděla film a až potom četla knihu. Když jsem viděla film, byla jsem z něho unešená... Když jsem ale potom začínala číst knihu, vůbec jsem nechápala, jak se mi mohl film líbit... Kniha je prostě kniha a krásný příběh Stmívání to opět dosvědčuje :)

15.06.2014 5 z 5