Bara52 Bara52 komentáře u knih

Hradba mlčení Hradba mlčení Tracy Buchanan

Melo to velky potencial, ale nakonec mi to pripadalo trochu pritazene za vlasy a lehce neuveritelne a prekombinovane. Taky mi vadily facebookove vsuvky. Ale jako namet byl pecka, myslim, ze podobny jsem asi jeste nevidela, coz je docela udalost mezi tim mnozstvim podobnych knih. Takze urcite doporucuji precist.

31.10.2022 4 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Ctive to bylo dost, libilo se mi, jak je ten pribeh hezky vystaveny - postupne se vse odkryvalo presne v pravou chvili. Ale jednu hvezdicku ubiram za konec. Sice jsem trosku aaaachla v ramci prekvapeni, ale nebylo to zas az tak hlasite. Jakoby tomu konci lehounce neco chybelo, uplne jsem tomu neuverila. Ale pribeh celkove super.

26.10.2022 4 z 5

Pojď trochu blíž Pojď trochu blíž Rachel Abbott

V polovine jsem to chtela odlozit, zdalo se mi to trochu nablble, hlavni hrdinka idiot a celkove tema ponekud nudne. Ale jsem rada, ze jsem to neudelala! Par stranek pote to zacalo byt chvilemi i napinave. Urcite jsem cetla i lepsi knizky, ale taky i plno horsich.

13.10.2022 3 z 5

Tajemství pramenů Tajemství pramenů Jennifer McMahon

Super knizka. Zezacatku, kdyz jsem videla ducharsky horor, jsem si rikala, ze jsem se v knihovne prehmatla. Ale hrozne dobre se to cetlo, ani bych to nenazvala horor, rozhodne jsem se u toho nijak zvlast nebala. Pribeh pekne vystaveni, konec jak ma byt, rozhodne jsem spokojena.

07.10.2022 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Docela ok, spisovatelka ma urcite lepsi knihy, tahle je trosku nudnejsi,ale cist se to dalo:)

29.09.2022 3 z 5

Pasažéři Pasažéři John Marrs

Ctive to nepochybne bylo, to ano, ale 89 %? Ja jsem spis mela celou knihu stridave pocit, ze ctu nejaky béčkový román. Asi bych si umela predstavit, ze budu napjata, kdyby byl rok dejme tomu 2010. Ale v roce 2022, kdy jsou tyhle auta da se rict za rohem, a treti uroven nam uz realne jezdi po silnicich, mi zapletka pripadala ponekud priblbla. Ostatni knizky se mi libily vic.

17.09.2022 3 z 5

Osm hor Osm hor Paolo Cognetti

Jednoduchy, a prece hodne slozity pribeh. Pribeh o pratelstvi, osudu, zivotni ceste, zasazeny do osamelych hor. Moc se mi to libilo.

11.09.2022 5 z 5

Až ji najdou Až ji najdou Lia Middleton

Pecka, kdyby mi maminka omylem neprozradila vinika, sama bych na to v prubehu neprisla. Podobnych knizek je strasne moc, takze jsem vzdycky rada za nejakou, ktera me dokaze vtahnout do deje a nejde odlozit - tahle to splnila na 100 %.

22.08.2022 5 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Po delsi dobe perfektni kniha, pohltila me hned od zacatku, dobre se cetla.

19.07.2022 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Tak jsem v pulce knihy a nejak si neumim predstavit, o cem je ta druha pulka. Zatim je to vylozene trapna harlekynka, sice se stala tragedie, ale vsechno ostatni se samozrejme vyviji vic nez pozitivne - fakt cervena knihovna hadra. Sezenem zapletku - tedy nehodu - abysme na tom vystaveli nudnou romantarnu. Jsem docela zklamana, spisovatelka ma hrozne dobre hodnoceni, sama jsem jednu knizku od ni hltala a uplne procitila, ale od te doby me bavila pouze jeji novotina Pravda nebo lez,coz je thriller, tady ty romantiky jsou katastrofalni, uveritelne mozna pro nactilete.

24.06.2022 2 z 5

Seznam hostů Seznam hostů Lucy Foley

Nic moc, celkove trosku jakoby infantilni, zapletka taky celkem tezko uveritelna. Pribeh sice odsypal a dobre se cetl, ale celkova uroven tak 60%.

05.06.2022 3 z 5

Otec neznámý Otec neznámý Julie Clark

Cetlo se dobre, ale zadna bomba to nebyla. Zajimave byly vedecke vsuvky o DNA a genetice,ty me snad zajimaly vic, nez jak dopadne kniha - dopadla podle ocekavani - happy end, vse se jednoduse srovnalo se vsim, jako obvykle :)

30.05.2022 3 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Uprimne proti predchozim kniham mi tato prisla nejslabsi. Byla takova moc predvidatelna, ani ten konec me pak uz tolik neprekvapil.Skoda, predchozi vsechny knihy pro me opravdu o dost lepsi.

25.05.2022 3 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Urcite zvlastni knizka, uz samotna myslenka parovani podle DNA je zajimava. Ale napred jsem od autora cetla jinou knihu Kdyz jsi odesel, a ta me teda vystrelila k nebi mnohem vic, nez Spriznene duse. Asi bych ani teto nemela co vytknout, nebyt konce, ten mi pripadal snad az trapny.

05.05.2022 3 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Prijemna knizka, od autorky uz druha,kterou jsem cetla,a obe se mi libily, akorat si uz nepamatuju, jaka byla ta prvni :) coz bude problem i teto, za rok nebudu vedet ani, ze jsem ji cetla. Ale cetla se opravdu dobre, proto 4 hvezdy a doporucuji.

05.05.2022 4 z 5

Perfektní čtení, dlouho se mi nestalo, abych u knížky vyprskla smíchy, a tady hned několikrát. Navíc Lucka píše tak příjemně nenásilně, nenáročně, i v těch náročných chvílích jakoby se člověk viděl. Vůbec nic jsem od knihy neočekávala, a o to víc jsem dostala.Pacifickou hřebenovku jsem zatím nečetla, ale co nejdřív napravím, protože tohle se mi fakt líbilo moc.

02.05.2022 5 z 5

Když jsi odešel Když jsi odešel John Marrs

Toto byla pecka, bavilo me to od prvnich stranek, rozuzleni absolutni psycho, a vzhledem k tomu, ze jsem si nedovolila ani tusit, jaky by mohl byt zaver, sebralo me to dvakrat tolik. Dlouho jsem necetla lepsi knihu.

18.04.2022 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Pri 96% bych cekala, ze me to vystreli ze sedacky...ale nestalo se, bohuzel. Propracovany, smysluplny pribeh, ale za prve nemam moc rada serie knih s jednou super postavou, a za druhe nemam moc rada serie knih, kde ta jedna postava prozije cca 10 zivotu, protoze ty udalosti a zazitky by ani za 5 zivotu nestihla. Navic je podobnych knizek dneska vsude plno.

11.04.2022 4 z 5

Dívky z lesů Dívky z lesů Minka Kent

Precteno za chvilku, po dlouhe dobe knizka, ktera me fakt zaujala a nemohla jsem se odtrhnout. Pribeh je takovy uderny, zbytecne se nenatahuje, pritom dava dokonaly smysl,ani clovek nema pocit, ze i kdyz nema 350 stran, tak ze by o neco prisel. Plny pocet bodu :)

17.03.2022 5 z 5

Cizinky ve vlaku Cizinky ve vlaku Lisa Unger

Knizka me asi do pulky moc nenadchla, mozna tim, ze nemam zrovna cteci obdobi, ale diky mistnimu hodnoceni a komentarum jsem ji neodlozila a docetla, a jsem za to fakt rada. Asi ve 3/4 se pribeh zacne vyjasnovat a fakt to ma spad. Doporucuji, jeden z tech lepsich thrilleru.

14.03.2022 4 z 5