Bara52 Bara52 komentáře u knih

Macecha Macecha Claire Seeber

Takova klasika,nebyla to spatna knizka,cetla se dobre.

05.02.2020 4 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Velmi dobře napsané, ač je kniha objemná, nenudila jsem se ani chvilku. Ale připomíná mi to Jamese Pattersona nebo J.D. Robb, je to takové na stejné brdo, akorát čtivější. Navíc nemám moc ráda série o jednom dokonalém detektivovi, který v každé knize jediný přijde na všechny záludnosti a vyřeší případ, kdy všechny ostatní postavy jsou jen přicmrndávači :) Takže já současné nadšení z Tima Weavera zase tolik nesdílím.

28.01.2020 4 z 5

Tam, kde ji našli Tam, kde ji našli Kimberly McCreight

Uchazejici pribeh. Me osobne vadily ty novinarske vsuvky a hlavne ty komentare na publikovane clanky hlavni hrdinky. Bez nich bych se do toho zacetla vic a tim padem by me vtahl i dej. Tesim se spis na Pripad Amelia.

14.01.2020 4 z 5

Voda mrtvá a živá Voda mrtvá a živá Sophie Mackintosh

Perfektne napsane, tak moc osobni, skvele vyjadrene pocity a myslenky. Ale jakoby te knizce neco chybelo, mozna jsem ji uplne nepochopila. Svet bez muzu, idealne bez citu a emoci, ktere stejne u vsech nejdou potlacit stejne. Takova fantasy pro starsi rocniky.

14.01.2020 3 z 5

Záblesk života Záblesk života Jodi Picoult

Tema sice asi zajimave, vubec jsem netusila, ze to jeste nekde na svete chodi jak nekdy pred 100 lety, ale v USA se asi neni cemu divit. Kazdopadne do knihy jsem se nemohla vubec zacist, vypraveni po zpatku mi sice nevadilo, ale nejak jsem se nedokazala vzit ani do jedne z postav. Asi nejhorsi knizka, co jsem posledni dobou cetla.

02.01.2020 1 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Pecka. Skoro v kazde kapitole me napadal dalsi vyvoj, a pokazde me hned v dalsi kapitole autorka vyvedla z omylu. Jeste 50 stran pred koncem jsem netusila! Kniha vyzaduje hodne pozornosti, doporucuji precist jednim dechem a neodkladat ????

21.12.2019 5 z 5

Umění vítězit Umění vítězit Phil Knight

Výborná kniha, mám ráda autobiografie, a tato navíc o mé oblíbené značce stála opravdu za to. Stojí za to přečíst.

11.12.2019 5 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

No neviim, ctive to bylo dost, ale ta hororova zapletka mi misty prisla trochu absurdni. Videt to ve filmu, tak to asi v polovine vypnu. Ale jak jsem rekla, ctive to bylo, takze za 3 hvezdy☺️

09.12.2019 3 z 5

Má je vina Má je vina Clare Mackintosh

Knizku jsem ted docetla podruhe,protoze jsem si ji uprimne moc nepamatovala. Klasicka zapletka, ale neobycejne a vyborne podani ze strany autorky, kdy polovinu knizky ctete tak krasne plynule uplne jiny pribeh, nez to ve skutecnosti je, ze by Vas ani nenapadlo, ze se v nem vypravi o nekom jinem, nez jste si puvodne mysleli. Rozhodne doporucuji precist, stejne jako jeji ostatni knizky☺️

07.12.2019 4 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Mam rada pribehy zalozene na skutecnych udalostech,i kdyz tento byl teda extremne smutny a drsny. Pripomina mi Kvety z pudy od V.C. Andrews,s tim rozdilem,ze tyto udalosti se skutecne staly. Jedine co mi vadilo, ze tolik gramatickych chyb jsem snad v knizce v zivote nevidela!Chybejici pismena, spatne sklonovani, dlouha pismena misto kratkych.Chvilemi me to docela rusilo, mozna proto jsem se do knizky nezacetla tak,jak by si zaslouzil pribeh.

01.12.2019 5 z 5

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Kdyz jsem zacala cist, tak jsem mela pocit, ze to bude knizka podobna tolika jinym. Ale postupem se odkryval pribeh a ja vubec netusila,co bude v dalsi kapitole. Uzasna knizka, pripominala mi Sedmilharky. Rozhodne doporucuji precist.

25.11.2019 5 z 5

Manželské lži Manželské lži Kimberly Belle

Dobrá čtivá kniha, dobře napsaná, zápletka klasická. Doporučuji milovníkům takových těch thrillerů pro ženy na zimní večery půjčit z knihovny, protože knihu bych si určitě nekoupila a nějak ani netoužím ji číst znovu.

20.11.2019 4 z 5

Malé temné lži Malé temné lži Sharon J. Bolton

První kniha, kterou jsem od autorky četla a tak mě pohltila, že jsem i zapomněla na neúplný konec :) Umístění na Falklandách bylo hrozně zajímavé, podání ze tří úhlů tří osob mě vyloženě bavilo. Je pravda, že chybělo rozklíčování ostatních únosů, ale mě se prostě četla víc než dobře.

20.11.2019 5 z 5

Až tohle skončí Až tohle skončí Clare Mackintosh

Hodně smutná kniha, napsaná tak reálným stylem, že cítíte, že se taková věc může stát i Vám. Spisovatelku miluju, mám všechny její knihy, ale toto je kniha úplně odlišná od předchozích a myslím, že není jen tak pro někoho.

20.11.2019 5 z 5