anovy64 anovy64 komentáře u knih

Dívka, která přežila Dívka, která přežila Lisa Jackson

Dříve Lisa psala poutavější a napínavější knihy. Souhlasím, že tato kniha je zbytečně natahovaná opakováním toho, co se kdysi stalo a chybí jí napětí.

25.09.2023 4 z 5

Utajená dcera Utajená dcera Kelly Rimmer

Od knihy jsem čekala více. Téma zajímavé, ale zpracování mě zklamalo. Sabinino chování odpovídalo spíš puberťačce a ne dospělé rozumné ženě.

22.09.2023 3 z 5

Co ukrývá jezero Co ukrývá jezero Barry Hutchison

I druhý díl se četl velice dobře, kniha měla spád a byla okořeněna i lehkým humorem.

19.09.2023 5 z 5

S láskou z Paříže S láskou z Paříže Jules Wake (p)

Příjemná oddechovka, kdy člověk nemusí uvažovat, jak to bude dál, protože je to předem jasné.

17.09.2023 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Nádherná kniha plná emocí - nenávisti, smutku, lásky a odpuštění.

15.09.2023 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Tak to bylo povedené. Sice trochu převraždováno, ale kniha měla spád a asi tak od poloviny se téměř nedala odložit z ruky. A konec byl velice zajímavý. Doporučuji k přečtení všem, kteří mají rádi thrillery a trochu toho napětí, co bude dál a jak to skončí.

14.09.2023 5 z 5

Svět se zbláznil, když nás dva dal dohromady Svět se zbláznil, když nás dva dal dohromady Denisa Hoffer

Nic moc, hlavní hrdinka mě neskutečně svým chováním a neustálým brekem rozčilovala. Hlavně že byla vylíčená jako ohromná hvězda. Jen jí chyběla svatozář nad hlavou.

12.09.2023 3 z 5

Sokolník Sokolník Isabella Maldonado

Klasická detektivka, která se dobře četla, měla spád a nebyla uměle natahovaná.

10.09.2023 5 z 5

Rozbité světy Rozbité světy Markéta Prášková

Byla jsem dost zklamaná, zdlouhavý děj a na můj vkus hodně zpolitizovaný.

07.09.2023 3 z 5

Všechno modré z nebe Všechno modré z nebe Mélissa da Costa

Od knihy jsem očekávala více, pomalý rozjezd, až druhá polovina byla čtivější, ale moc emocí ve mně příběh nevyvolal.

04.09.2023 3 z 5

Vrah číslo sedmnáct Vrah číslo sedmnáct John Brownlow

Tak tato kniha mě neoslovila. Čtivá byla až poslední třetina. Hrdinové snad nemohli být lidské bytosti, protože každý normální člověk by už byl dávno po smrti, kdyby měl taková zranění jako oni.

31.08.2023 3 z 5

S láskou z Říma S láskou z Říma Jules Wake (p)

Už jsem od Julie četla lepší knížky. Tato mi připadala dost rozvláčná, bez děje, až poslední čtvrtina se trochu rozjela. Souhlasím s názorem, že se Lisa chovala dost dětinsky. Jednoduší bylo utéct, než se postavit problému čelem.

29.08.2023 4 z 5

Víš, že nemusíš? Víš, že nemusíš? Dagmar Digma Čechová

Ano, tato kniha se autorce zase povedla. Líbí se mi, že se nejedná o žádnou červenou knihovnu, děj je celkem realistický, i když Katčiny známosti mi nejsou zrovna sympatické a její jednání taky moc ne. Mariina dějová linka je tentokrát přijatelnější, i když ani ona mi k srdci moc nepřirostla. Kdyby paní Čechová napsala další pokračování, určitě bych si jej přečetla.

28.08.2023 5 z 5

Knihkupkyně z Dachau Knihkupkyně z Dachau Shari J. Ryan

Pěkná kniha o síle lásky, která překoná všechny nepřízně osudu. Škoda, že se Matylda se svou dcerou a Grace nesetkala.

25.08.2023 5 z 5

Sophiin triumf Sophiin triumf Corina Bomann

I třetí díl se mi líbil, i když mi už nepřipadal tak čtivý, jako první dva. Sophia byla velká bojovnice, i když vůči Darrenovi byla velice shovívavá, na to, jak jí dvakrát dost ublížil. Toto její chování mi trochu zkazilo celkový dojem z celé trilogie. Ráda si však přečtu další autorčiny knihy.

21.08.2023 5 z 5

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

Od Julie jsem četla všechny knihy ze série Romantické útěky, ale tento samostatný román mi připadal lepší, krásně je popsaný vztah Elly k labradorce Tess a vztahy lidí na vesnici. Ačkoli jsem městský člověk, po přečtení knihy bych se hned na venkov přestěhovala a pořídila si psa. Příjemné čtení, doporučuji.

18.08.2023 5 z 5

Poslední lži Poslední lži Kerry Lonsdale

První díl se mi líbil víc, ale i tento se četl dobře. Jen mi dost vadilo, jak autorka vylíčila Lily - její neustálé lži, kterými chtěla chránit syna a přitom mu spíše ubližovala. A také to, jak pořád řešila, coby kdyby. Ale určitě si přečtu i třetí díl.

16.08.2023 4 z 5

Velké sny Velké sny Sarah Lark (p)

Zajímavě popsané nelehké osudy žen na začátku minulého století, které se chtěly prosadit v povolání určeném pouze mužům. Už se těším na druhý díl.

12.08.2023 5 z 5

Čest nade vše Čest nade vše Sandra Brown

Klasická oddechovka, předvídatelný děj, který však na čtivosti neubral.

01.08.2023 5 z 5

Loď plná nevěst Loď plná nevěst Jojo Moyes

Chvíli mi sice trvalo, než jsem knížce přišla na chuť, ale pak už jsem plula na jedné vlně s hrdinkami, které to vůbec neměly lehké a bohužel ne všechny dopluly do vytouženého cíle.

30.07.2023 5 z 5