Sophiin triumf

Sophiin triumf https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496210/bmid_sophiin-triumf-gpq-496210.jpg 4 37 12

Barvy krásy série

< 3. díl

New York, 30. léta 20. století. Sophia stojí v životě znovu na rozcestí. Má za sebou nechat „pudrovou válku“ a začít znovu? Když se překvapivě objeví u jejích dveří těžce nemocná přítelkyně Henny, nechá své návrhy na vlastní kosmetickou firmu spát a vrátí se k Heleně Rubinsteinové. Soukromé štěstí najde ve velké lásce k Darrenovi, který ji požádá o ruku. Nakonec ale vypukne druhá světová válka a hrozí zničit všechno, co je jí milé a drahé.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Sophias Triumph , 2020

putpuda
27.03.2024 5 z 5

Za mě velice povedená série. Moc se mi to líbilo. Třetí díl byl asi nejlepší, až mě to překvapilo, protože většinou je super první díl a potom už to jde z kopce... alespoň u knih totoho typu...
Docela by mě zajímalo, jestli Helena Rubinsteinová a "ta ženská" Ardenová byly opravdu takové fúrie ;)
Těším se na další knihy autorky a doufám, z budou stejně krásné.

Knihomura
18.02.2024 3 z 5

Tak nějak si myslím, že od Bomann se mi čtou lépe "nedílové" knihy. Tyhle mi přijdou zbytečně natahované.

zimolka
14.01.2024 5 z 5

Třetí díl byl nejhezčí,tak dávám plný počet hvězdiček.

ikul
04.09.2023 4 z 5

Předpokládám, že se v tomto díle Sophiin příběh naplnil. Její život se točil hodně kolem kamarádky Henny, práce, až se začala míjet se svým manželem. Trošku mě pobavilo, že dokázala analyzovat vzorek krému v kuchyni svého bytu. Ale proč ne, v románu je všechno možné.

cérka
30.08.2023 4 z 5

Řekla bych, že závěrečný díl byl nejvíce svižný a kdyby vyprávění ve svém závěru nepozbylo daného tempa, hodnotila bych asi plným počtem hvězdiček. Tentokráte jsem se totiž až překvapivě rychle začetla a pokračování Sophiina příběhu si užila. Trochu mě mrzí, že hlavní hrdinka nebyla více průbojnější. Amerika, země snů a tolika možností a hrdinka ji naprosto nevyužije.

anovy64
21.08.2023 5 z 5

I třetí díl se mi líbil, i když mi už nepřipadal tak čtivý, jako první dva. Sophia byla velká bojovnice, i když vůči Darrenovi byla velice shovívavá, na to, jak jí dvakrát dost ublížil. Toto její chování mi trochu zkazilo celkový dojem z celé trilogie. Ráda si však přečtu další autorčiny knihy.

petronella1
14.08.2023 5 z 5

Nádherná kniha stejně jako celá trilogie a stejně jako všechny knihy paní Bomannové. Nemůžu se dočkat dalšího příběhu

LéňaM
12.08.2023 4 z 5

Třetí a poslední díl se mi líbil nejvíce.
Byla to krásná oddechova trilogile.

zuzana2599
05.07.2023 5 z 5

Sophiin triumf uzavírá trilogii o životní cestě Sophie Krohnové, která v mládí ztrácí domov, jistoty, lásku a probíjí se životem po boku dvou úspěšných newyorských královen kosmetiky a hledá své štěstí... I poslední díl s názvem Barvy krásy byl krásný, možná trošku míň akční, volnější, ale přivedl trilogii do hezkého a nadějného konce. A naděje je moc důležitá ! Těším se na další autorčiny knihy, Corina Bomannová psát tedy umí !

Szilvia1
02.07.2023 5 z 5

Poslední díl trilogie o Sophii byl krásný,hlavně ten konec, kdy se nakonec střetla se svým synem,který už byl dospělý.Už se těším na další sérií autorky,která bude taky krásná a napínavá,jak jsme už od ní zvyklí.

Paja1709
20.05.2023 5 z 5

Krásný závěr celé trilogie. Musím říct, že tento poslední díl se četl moc krásně. Mohu jen doporučit celou sérii.

Květi62
09.05.2023 5 z 5

Na třetí díl série jsem se těšila a zároveň měla obavy, zda bude ještě o čem psát. Ale Corina Bomann opět nezklamala. Na pozadí boje mezi Helenou Rubinsteinovou a Elizabeth Arden, rozvíjí životní příběh Sophie. Sophie ví, že:"Někdy musí jít člověk oklikou, cíl je ale potom o to krásnější". A tak Sophie jde, poznává velké štěstí, obrovské zklamání, bolest, strach.... . Přes všechna úskalí jde za svým cílem a odměnou jí je velké setkání.
Nádherná trilogie.
A na závěr věta, která se připisuje Heleně Rubinsteinové: "Neexistují ošklivé ženy, jen některé jsou líné se udělat krásné"

Kniha Sophiin triumf je v