Annkag Annkag komentáře u knih

Mrtvé město Mrtvé město Camilla Sten

Na knize se mi líbila myšlenka se kterou se pohrával už kdekdo z nás.
Město kde nezůstal nikdo. Teda až na jednu mrtvolu a jednoho novorozence.
Děj příběhu měl spád,uchopitelnú hrůzu, okamihy děsu a hlavně rozuzlení které snad nikdo nečekal.
A bylo to skvělé a bylo to skvostné. Bavilo mě čtení a byla jsem nadšená že jsem na knihu natrafila.

08.08.2023

Klaun v kukuřičném poli Klaun v kukuřičném poli Adam Cesare

Úplně úžasný zážitek.Skvěle poutavě napsané prosycené nádychem krváku béčkového dychu a problémem dnešní doby.
Někdy jsou tí mladí fakt na zabití s tými mobily v ruce a svýma přihlouplými videa na kterými je internet prosycen a přetéká jako plína na detské prdélce.
Pro mne to bylo úplne k věci a vyzařovalo to jistý druh řešení problému.

23.06.2023 5 z 5

Náhradník Náhradník Princ Harry (p)

Mně se moc líbil styl psaní.Nenásilně poddaný humor,místami hlášky u kterých jsem se zasmála.
První dvě časti byly bravůrné.Priam jsem je hltala.
Pro mne byla kniha takovou zakázanou zpovědí a mělo smysl se vykecat.Já jsem v tom neviděla nic zlého,nepomlouval jenom vyjádřoval svůj názor na svůj vlastní život a svou rodinu.(tú má nakonec každý nějakou)
Tá třetí část byla už něco jiného.Připadalo mi to jakoby mu někdo koukal p4es rameno a kontroloval co napsal.
Jsem ráda že jsem si jeho knihu přečetla a měla možnost ho poznat z jeho vlastního pohledu.

23.06.2023 4 z 5

Oddanost Oddanost Helen Hardt

No....skončilo to vlastně tak že to neskončilo.Já musím vědět či se přijde na to kdo byl ten třetí hajzl.
Ale úpřimně bojím se to i dál číst... netuším kolik dílů to bude ještě mít.

08.06.2023 2 z 5

Posedlost Posedlost Helen Hardt

Takže já to musím vnímat jenom v rámci příběhu protože to porno mi tak trocha špinilo mysl.
Ten hnus který se děl desetiletému klukovi byl teda fakt děs.
Jsem však zvědavá jestli se zjistí kdo každý v tom byl zapleten.
A jak se s tím vyrovná rodina Sttelů.O co tam skutečně jde a má to všechno nějaký smysl?

08.06.2023 2 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Já naštěstí patřím k lidem kteří to porno v písmenkách až tak nebere (i když jo,zasmála jsem se nad některými pasážemi),já jsem víceméně vnímala samotný příběh a i když už tuším kdo patřil k těm třem bastardům (jinak je nazvat nelze) jsem zvědavá jak se to vyvrbí a co bude následovat.

03.06.2023 3 z 5

Nehoda Nehoda Natalie Barelli

Nikdy se nedá odhadnout jaký typ člověka nám skříží cestu a jak nás dokáže ovládnout.
Úžasný psychothriller který mi nedal spát.

03.06.2023 4 z 5

Paní Stendhalová Paní Stendhalová Rafel Nadal (p)

Táto kniha byla svým vyprávěním krásná a smutná v důsledcích lidské nenávisti a chtíče.Bylo to milé, nenáročné čtení ale i napriek mým kladným ohlasům ostáva průměrem v mé hlavě.

28.05.2023 3 z 5

Domeček pro panenky Domeček pro panenky Phoebe Morgan

Kniha dle mého gusta.Skvěle napsané,dynamické seznámení s postavami.
Doušek tajemství namixovaný trochou posedlosti.
To všechno protřepané v koktejlů bez olivy ale zato s kořením rodinných tajností které až po smrti v manipulativní představivosti dokáže projít chuťovým traktem vášho čtenářského oběhu.

26.05.2023 4 z 5

Kruh pochybností Kruh pochybností Tracy Buchanan

Dle mého názoru to bylo napsáno líp než Hradba mlčení.
Bylo to že začátku skvěle zakamuflované a úplně mě to pohltilo.
Přechody v pohledu postáv byly zvládnuté bravurně a dostal mě konec.
Já jsem si tuto jízdu teda užila.

20.05.2023 4 z 5

Pozlacený měsíc Pozlacený měsíc Joy Jordan-Lake

I kvůli začátku který člověka tak trocha nakopáva směrem k Agáthe Christie kvůli vraždě na začátku to bylo příjemné čtení plné vkusu a noblesy té doby.Na druhú stranu nám hrdinka připomíná Janu Eyrovú s nádychom síly Katnis Everdynové a trochu dokořenenou se starostlivostí mámy.

17.05.2023 4 z 5

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Všechno tu už bylo napsáno a já k tomu dodám jedině to že je to King.
Mistr pera a hororu.Mistr v psychologii postáv a vykreslení temnoty kolem nás ale i v nás samotných.

17.05.2023 4 z 5

Láska Láska Geneva Lee

Měla jsem právě období že jsem chtěla něco číst ale nevědela odhadnout svou náladu.
V rozpoložení jsem se rozhodla dočíst sérii a sáhla po poslední knize.
Byla to pro mně průměrná romanťárna plná sexu ale i příběhu.

10.05.2023 3 z 5

Hradba mlčení Hradba mlčení Tracy Buchanan

Děj byl zvolený skvěle.Mělo to chvilky napětí a člověk tak trocha přemýšlel proč se autorka rozhodla nám už na začátku prozradit kdo může za to co se stalo.
Bylo to rodinné drama které bralo dech a ukázalo že dokonalost neexistuje ani v amerických rodinách.
Ale proč k tomu došlo?Tak to bylo dechberoucí zistění.
Kdo chce tak si knihu přečte a já mu bránit nebudu.

04.05.2023 4 z 5

Přízraky Brynn Wilderové Přízraky Brynn Wilderové Wendy Webb

Víc mi to připomínalo snahu o napsaní hororu avšak v první půlce se to jenom tak trocha motalo a já jsem se chvílemi snažila pochopit co jsem právě četla.
Souhlasím s tím co tu už bylo napsané.Nebyl to horor.A,áno konec mě rozplakal.Ale určitě neradím lnihu k tým ke kterým bych se vracela.

03.05.2023 3 z 5

Dům panenek Dům panenek Erik Axl Sund

Děsivé čtění od první stránky příběhu.(i když to vypadá že příběhů je tam víc).Je to bolestivé čtění při kterém máte pocit že vám to rve duši na kousky.Srdce ovíjí strach jak kruté dýky.Srdce mi strach jak pavúk ovíja...měla jsem při čtění pocit že temnota lidských skutků,slov a zákutí mysle je tak zvrácená že nechápu jak lidstvo může existovat a milovat.
A děje se to.Každý den mladý lidé trpí pod tyranii hladu a příslibem že bude líp.
Já ale tenhle pocit nemám a tuším že sveet překročil hranici únosnosti jaká zvrácenost je tolerantná a jaká si zaslouží v plném rozsahu trestu řezat a solit.

28.04.2023 4 z 5

Země divů Země divů Zoje Stage

Pro mně byly Detské zoubky kniha která mě navnadila na autorku ale tahle kniha byla velký přešlap.Nějako mi nesedla.Byla jsem při čtení stracená a tak úplně mi nedávala smysl.
Země divů nebyla na stránkach knihy ale víc v mé hlavě kde jsem z toho měla míchanici.

27.04.2023 2 z 5

Dívky z lesů Dívky z lesů Minka Kent

Já jsem při čtení měla různé teorie jak to vlastně všechno spolu souvisí.A jedna byla šílenejší než tá druhá.Byla jsem napnutá jako guma kalhotek na lady XXL a nemohla se dočkat až to dočtu a pak mě mrzelo že jsem to dočetla a že už vím.
Hlavně závěr knihy dával smysl když jsem si uvedomila že událost která mu předcházela byla ve knize vzpomenutá.Ale je pravda že to byl jen pomíjivý okamih jako když králik souloží a náhle v záchvevu konce už ani neví že to bylo ono.
Za mne jednoznačně celých 5 hvězdiček.

19.04.2023 5 z 5

Chtíč Chtíč Geneva Lee

No alespoň to má i nějaký děj takže nečtu jenom o tom jak si užívají ,,nevanilkový sex,, .Ale na pokračování su musím vzít pauzu protože se cítim jako Joy s Gendlerem když koukali na porno....

18.04.2023 3 z 5

Vášeň Vášeň Geneva Lee

Královských 50 odstínů temnoty jak hlavní hrdinky tak královského následníka trůnu...kniha nejen plná sexu ale i vulgarismů.Ale něco mě táhne k pokračování.

18.04.2023 3 z 5