Annkag Annkag komentáře u knih

Sleduješ mě? Sleduješ mě? Vincent Ralph

Dle mého názoru se autor popral s tématem skvěle.
Dnešní doba je šílená a lidi řeší hodně svých problémů právě na sociálních sítích.
Něco jako soukromí je už tabu pro dinosaura.Všechno síť pohltí a přijme za své.
A je až překvapivé že mi s tým vlastně souhlasíme a přijímame to jako fakt ke kterému stačí jenom odkliknout souhlas.

12.04.2023 3 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Pro mně to bylo trocha přitažený za vlasy ale jako taká oddechovka to bylo příjemné a milé čtení kterým žena nic nepokazí.

11.04.2023 3 z 5

Pýthie Pýthie Veronika Černá

V prvním radě ,,Veroniko gratuluju.Dokázala si to.,,
A dál.Já dávám čtyři hvězdičky jen proto že mi tam chybělo trochu víc toho fantasy světa (jinak nápad skvělý).
A taky proto že už nejsem cílená věková kategorie a pro mě byl ten vztah mezi hrdinami trochu jako nuttela na palačince.
Ale myslím že je to skvělý start a z pera autorky se máme jěště na co těšit.

03.04.2023 4 z 5

Pravda leží zde Pravda leží zde Lindsey Klingele

Jako mladá duší jsem po téhle knize sáhla a nemrzelo mě to.
Příjemné,spádové čtění navozující pocit tajemna vás nenechá knihu odložit.

29.03.2023 3 z 5

Nejtemnější část noci Nejtemnější část noci Jeremy Finley

Klasický průměr s prvkami Akta X.
Četlo se to dobře ale chyběla mi tam špetka koření které by z toho udělalo něco jako Bum efekt který ve vás vydrží hodně dlouho.

29.03.2023 3 z 5

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Postavy se trocha předvedli a já jsem stále nadšenou fanynkou Lydie.

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Já jsem se zamilovala do Lydie a jejího příběhu.Byla tak uveritelná,představitelná a hmatatelná.Chtěla bych ji za kamarádku.

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Trocha jiné,ale moderné podání moderní Popelky a prince.U mňa to působilo dojmem že se až moc rozmohla představa že první láska bude navždy i tá pravá a poslední.

Co se skrývá v lesích Co se skrývá v lesích Katya De Becerra

Já se ke knize vyjádřím tým že to nebyla nejhorší kniha jaká se mi dostala do rúk.
Byla to taková slabá prvotina,místama nedomyslená,tak trocha fádní ale nenáročně jsem ji přečíst zvládla.

22.03.2023 1 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Dle mého názoru nejlepší autorčina kniha.
Každá rodina má album svých tajemství a bílý laťkovy plot na tom nic nezmění.
Myslím že pro ty co knihu četli to takhle stačí.Pro ty co by ji chtěli přečíst prozrazení děje obere o dechberouci čtení a seznámení se s moc zvláštní rodinou.

16.03.2023 4 z 5

Komunita Komunita Ragnar Jónasson

Pro mě to bylo úplně skvěle čtení (dávám čtyři hvězdičky kvůli příběhu mrtvej holčičky, který měl své díry).
Díky krátkým kapitolám vás příběh sám o sobě drží v napětí a potřebujete vědět jak to pokračuje.
A čím jsem byla blíž ke konci tým víc jsem dychtila vědět co se v té malé komunitě stalo takové že všichni tohle tajemství drží pod pokličkou.

15.03.2023 4 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Zasmála jsem se i plakala Byla jsem zděšená ale i mile lidský nadšená.
Zelená míle ve mně zůstane dlouho(možná i po tom co tu mili ve svém životě projdu).
Osobně bych řekla že tato kniha je jiná než Kingové typické knihy a právě proto je tak vyjímečná.

12.03.2023 5 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Líbila se my myšlenka někoho kdo dokáže pozoruhodné věci pouhou myšlenkou.A líbí se mi myšlenka ,,karavanového národa,, který žije stovky let z páry výjimečných děti.
Mně se celkově knihy od Kinga líbí a při některých se ráda po večerech bojím.

08.03.2023 5 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 14 Zaslíbená Země Nezemě 14 Kaiu Širai

Znova to bylo čtení plně zvratů a překvapení.A dostala mne ,,nová,, postava za kterú jsem byla vděčná.Oživila to,nakopla a nastartovala nový sled úvah.

08.03.2023 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Nadchlo mě nahlidnuti do Darkwebu (temné okýnka v zákoutí webu jak ho známe ale nemáme naň přístup a ani odvahu tam samy zajít).
Jinak příběh byl poutavý jako to už při Tudor je známé.
Sice jsem čekala trocha jiný konec ale sklamaná jsem nebyla

25.02.2023 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Podle mme to byla skvělá kniha ktera ně stále svým spůsobem držela v napětí a stále jsem se ptala co?kdo?proč?
Těším se na další várku tajemna.

20.02.2023 4 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Příjemné čtení pro romantické dušičky ženičky.

16.02.2023 3 z 5

Osvobození Osvobození Imogen Kealey

Některými častmi knihy jsem se prolouskávala těžce a v konečném celkovém konceptu byla kniha dobrá i když trocha tragickým spůsobem psaná.

16.02.2023 3 z 5

Osvětimský proces Osvětimský proces Annette Hess

Pro mne to byla úžasná kniha která lidstvu ukazuje že zvěrstvá páchané rodiči nelze připnout jako odznáček odvahy potomkům na hruď.

11.02.2023 5 z 5

Helix - I ty budeš nahrazen Helix - I ty budeš nahrazen Marc Elsberg (p)

Děsivá představa pod pojmem dokonalosti.Ale vzhledem k finanční otázke kdo může a kdo na to nemá je v dnešní době víc než reálna.

11.02.2023 4 z 5