Acinore Acinore komentáře u knih

Hell Boys Hell Boys M. T. Majar (p)

První díl byl lepší, o moc :) u tohohle už člověk nemohl vypnout :D

21.05.2015 3 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Hm, jeden chytřejší než druhej, Rhyme všechno ví, všechno zná, všude byl... bože bože. Moje prvotina a stačilo :D

18.04.2015 3 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Drsný, jako vždy. Opravdu mi z týhle knížky nebylo dobře :D

08.04.2015 4 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Příjemný čtení, hlavně když je člověk v noci doma sám :D

02.04.2015 4 z 5

Beznádejná Beznádejná Colleen Hoover

Dala bych i 5*, ale občas to už bylo fakt přehnaný :D slaďárna s tragédií.. Klasika. Styl psaní supr. 85%

30.03.2015 4 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

První půlka dobrá, pak se z toho stala hrozná slatanina.. Tak aspoň že to dobře dopadlo..

28.03.2015 3 z 5

Úklony a úklady Úklony a úklady Gail Carriger (p)

V 15 by se mi to určitě strašně líbilo, ale teď už nic pro mě.. Přijde mi to nedomyšlený, prakticky o ničem... něco tomu chybí. Do dalšího dílu už nejdu.

23.03.2015 2 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Samozřejmě to bylo dobrý, ale do čtení jsem se musela hrozně nutit :D pak už to šlo samo, ale donutit se vždy začít.. děs, proto hodnotím průměr, úžasnou knížku zvládnu přečíst za večer a tohle mi trvalo několik dní.. dlouhých dní :D škoda. Dalo se to klidně osekat na polovinu, připomnělo mi to Jo Nesba, ten se taky dokáže vykecavat na x stran a nic z toho.

22.03.2015 3 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Já prostě miluju happyendy :) krásná trilogie, co dodat

13.03.2015 4 z 5

Mafie matek Mafie matek Kerstin Gier

Příjemná oddychovka :)

11.03.2015 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Wow! Mnohem, mnohem lepší než Červenka :) Doporučuju :) i tak mi to ale stačí, a jeho další knížky číst nepotřebuju.. u Sněhuláka mě zaujala anotace a nezklamala.

07.03.2015 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Tak mezi 3* a 4*, nebylo to špatný, ale něco tomu prostě chybělo :) jsem zvědavá na další díly, určitě chci přelouskat celou sérii. Myslím, že kdybych ji objevila dřív, byla bych víc nadšená. Teď už jsem asi moc stará :D

03.03.2015 3 z 5

Nespoutané sny Nespoutané sny Kathryn Harvey (p)

Úžasná knížka, klidně bych brala i zfilmování :) doporučuji!

27.02.2015 5 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Zajímavé, nebylo to špatné, ale další knížky od spisovatelky mě nelákají :) ta propletenost byla něco :D

26.02.2015 3 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Zajímavý... :) zatím se mi z jeho tvorby líbila nejvíc...

21.02.2015 4 z 5

Vzpomínky stínů Vzpomínky stínů Kalayna Price

Nejlepší díl! Ale ten otevřenej konec a čekání na další dva díly, který ještě ani nevyšly... To je velký mínus :/

20.02.2015 4 z 5

Dvojčata Dvojčata Saskia Sarginson

Příběh by to byl fajn, kdyby ovšem autorka uměla psát...

18.02.2015 1 z 5

Tanec stínů Tanec stínů Kalayna Price

Mnohem lepší než první díl

17.02.2015 4 z 5

Čarodějka stínů Čarodějka stínů Kalayna Price

Mělo to šťávu :) rozhodně jsem se nenudila a ani se nemusela nutit do čtení, takže za mě dobrý ;)

13.02.2015 4 z 5

Magie mrtvých Magie mrtvých Ilona Andrews

Ani jsem nedočetla, vůbec mi to nesedlo...styl psaní, rádoby ironická a vtipná hlavní hrdinka drsňačka, spousta slátanin magie, druhů, ras, pravidel...a ačkoli toho bylo hodně, tak všechno hrozně povrchní, vůbec jsem se nemohla začíst a nebavilo mě to. Takže jsem ušetřena dalších pěti dílů, aleluja.
Podobný styl má i série o Mercy Thompson a ta se mi líbila hodně. Takže nevim, čím to je..

11.02.2015 1 z 5