Acinore Acinore komentáře u knih

Ochutnávačka Ochutnávačka V. S. Alexander

Zajímavý pohled "z druhé strany". I tak jsem se občas neubránila slzám, druhá světová válka byla zatím největší zlo, co se světu stalo. A zasloužil se o to jeden jediný muž... Autorovi se povedl fascinující příběh.

30.06.2019 4 z 5

Nevěřte tomu Nevěřte tomu Charlie Donlea

Mělo to spád, četlo se samo, vždy jsem se těšila až budu pokračovat. Škoda toho jak Sidney dopadla... ale vidím naději na pokračování.

22.05.2019 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Škoda toho konce, ráda bych si přečetla jak to bylo dál.. :)

03.05.2019 5 z 5

Absolutní miláček Absolutní miláček Gabriel Tallent

Utrpení. Možná někdo z pomocný školy by tohle dílo ocenil...

17.04.2019 1 z 5

Dům stínů Dům stínů Pamela Hartshorne

Jsem v šestinedělí, takže jsem brečela jak želva :)

04.04.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Tohle byl zatím nejlepší díl :)

20.03.2019 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Hrozná slátanina.

27.01.2019 3 z 5

To mi zaplatíš To mi zaplatíš Lisa Jackson

Strašně se to táhlo a vůbec mě to nebavilo. Musela jsem se do čtení nutit. Škoda, pro mě ztráta času, který jsem mohla využít u lepších knížek.

17.11.2018 3 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Škoda toho konce, za mě mi tam něco chybělo, ještě třeba kapitolka.. :) ale jinak super zimní čtení :-D

01.10.2018 4 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Opravdu skvěle napsáno, Jude mi krásně sedla. Snad se tu dočkáme i dalších dílů.

20.08.2018 4 z 5

Šťastně až do smrti Šťastně až do smrti Anna Ekberg

Po dlouhé době jsem zase přečetla knížku během pár hodin :) morálně nechutné, doufejme i nereálné, ale velmi čtivé :-D

06.08.2018 5 z 5

Rok poté Rok poté William R. Forstchen

První díl o moc lepší. V druhém šlo jen o boje, války, moc.. Jo, šlapalo to, člověk se nenudil, ale zážitky z prvního dílu jsou silnější :)

29.06.2018 3 z 5

Ta, která se dívá Ta, která se dívá Marie Hermanson

Strašná blbost.

28.04.2018 1 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Nebavilo, ani jsem nedočetla.. Už to asi není pro mě, trapný a předvídatelný, fantasy románek pro puberťačky..

09.01.2018 2 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Zajímavě napsáno, skvělý styl psaní. Škoda toho až neuvěřitelného příběhu. Jinak by to bylo za 5*

20.12.2017 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Opět úžasný díl a opět přečteno za pár hodin :)

07.12.2017 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Teprve dočítám, ale tak strašně mě to nebavíííí! Nevím, Dívka ve vlaku je jen jedna, tohle je prostě něco, do čeho se nedá začíst... Už ať to mám za sebou.

04.12.2017 3 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Přečteno za den, co víc k tomu říct :) určitě se pár výhrad najde, ale celkově příběh nemá chybu :)

15.11.2017 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Jo, jako nebylo to špatný, ale nemohla jsem se nějak ponořit do postav, takový povrchní všechno.. V půlce už jsem ani nechápala, jak jsou zabedněný a nenapadne je to nebo ono. A taky už mě nebaví, jak se v každý krimi ještě řeší sexuální vztahy hrdinů. Fakt trapný.

12.11.2017 4 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Super. I když samo o sobě scifi, však kolikrát člověk přežije havárii letadla a ještě má s sebou doktora co leze po horách, s veškerou horskou výbavou, dokonce s prutem, lukem a šípy.. A se psem :) to už by fakt musel přežít každej.. spoiler - Konec a vysvětlení s Rachel a dětma, to jsem nečekala a za to velké plus.. Jinak klasika, žili šťastně až do smrti..

10.11.2017 5 z 5