Acinore Acinore komentáře u knih

Čtyři roční doby Čtyři roční doby Stephen King

Jelikož jsem viděla filmy, tak mi to moc nedalo, sem tam se to lišilo, napsáno je to perfektně, ale pro mě nic nového :) vlastně jen takové oživení. U Shawshank jsem i přeskakovala, protože film znám nazpaměť..

10.02.2015 4 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

No, má to vše, co má špičková knížka mít :) jen je to zdlouhavý, obsáhlý, propletený...ostatně asi jako život co? :D normálně mám přečteno za pár hodin, tohle mi trvalo pár dní a pokaždý úplně vycuclo, až člověk usnul :D ale holt je to autorův styl, tak proč ne...ostatní příběhy Harryho Holea si asi nechám ujít :)

08.02.2015 4 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Naprosto perfektní...! Zrovna mi sedla do nálady a zhltla jsem ji na jeden zátah...jojooo, předvídatelný děj, klišoidní, ale když to se prostě neokouká :D

06.02.2015 5 z 5

Dýchání pod vodou Dýchání pod vodou Alex Flinn

Moc mě to neoslovilo, měli by si to přečíst spíš kluci/muži :D a hlavně se divim oné slečně, že ho neposlala někam už mnohem dřív...ale o tom asi knížka není, každopádně by byl zajímavý druhý díl z jejího pohledu, jako to udělala Jamie McGuire :)

05.02.2015 3 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Wow! Konec trošku zdlouhavej, ale jinak to nemělo chybu :) perfektně vymyšleno, máme tu dalšího nadějnýho autora!

04.02.2015 5 z 5

Návnada Návnada Kent Messum

To bylo drsný, fuj. Úplně vidím filmový zpracování :D joo, fetovat se nevyplácí! :D

03.02.2015 4 z 5

Pětka na ostrově pokladů Pětka na ostrově pokladů Enid Blyton

Správnou pětku jsem milovala, všechny díly :-)

02.02.2015 5 z 5

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

Asi už jsem na tohle moc stará :-D a hlavně srovnávám s Mediátorem....na toho prostě nic nemá, jako by to ani nepsala Meg, protože její ostatní knihy jsou nic moc. Škoda.

02.02.2015 3 z 5

Bridget Jonesová: Láskou šílená Bridget Jonesová: Láskou šílená Helen Fielding

Ta ženská je magor...ale milym způsobem :-) bavila jsem se, nějaký pasáže byly zdlouhavý a asi i úplně zbytečný, ale jako oddechový čtení paráda :-) doporučuju

01.02.2015 4 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

První díl byl prostě nejlepší. Tohle už zavanelo naivitou...celou dobu jsem se těšila, až bude konec. Rozuzlení zajímavý, ale hrozně rychlý, autorka chtěla vše stihnout ve dvou kapitolách...naopak zbytek knihy se zase moc vlekl.

28.01.2015 3 z 5