Acinore Acinore komentáře u knih

Ani slovo Ani slovo Brad Parks

Docela blbost. Podle anotace člověk čeká nějakou akci, děj, šílený rodiče co střílí únosce dětí.. Ale tady se nic neděje, jen tlachá a čeká a konec je najednou úplnej opak a akce, až neuvěřitelná a přehnaná... Škoda, mohlo to být lepší.

26.10.2017 2 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Jako odpočinkové čtení je to ideální.. Taková červená knihovna, plno intrik a do toho pořád čekáte jestli už v tomhle díle propukne válka a jak se to zobrazí na hlavních hrdinech.. No, to bude asi až v dalším díle, teď šlo jen o lásky, rodinné zvraty a vyřčená tajemství..

22.10.2017 4 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Adams

Asi do 150. stránky jsem měla chuť to vzdát.. Nutila jsem se do čtení. V posledních kapitolách se toho zase stalo až moc, totálně zamotany a ve finále se člověk stejně nedozví vše. Nic moc.

18.10.2017 2 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Mělo to spád, člověk ví na čem je hned, nemusí rozplítat sto stránek a pořád tápat.. Děj šlape, člověk přestane vnímat okolní svět, za den přečteno :) a dobrý konce miluju..

30.09.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Děsivý, depresivní... ale ten konec je sladká výhra :)

22.09.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Nejdřív se mi do rukou dostal druhý díl, který byl rozhodně lepší než tenhle první... Takže mám smíšený pocity, nejspíš to bude díl od dílu lepší serie. Každopádně například v druhým díle jsou Erika s Isaacem nejlepší kámoši, ale v prvním díle spolu mluvili jen jednou. No, těším se na další díl.. U mě teď vede série s Kim Stone :)

11.09.2017 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Jako.. Špatný to určitě nebylo, jen ty postavy mi prostě nesedly.. Emma kráva, Monkford bez komentáře, Jane šla úplně mimo mě... Příběh a rozuzlení zajímavý, závěr teda o ničem, poslední kapitola vám akorát potvrdí že jsou opravdu všichni na hlavu. Rozhodně by se to dalo podat líp, ale bohužel, já jsem jen čtenář, ne autor :)

11.09.2017 4 z 5

Tekutý písek Tekutý písek Malin Persson Giolito

Zdlouhavý, místama nudný nebo na palici... Aspoň že to mělo dobrej konec. Jinak nic moc...

04.09.2017 3 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Celá série naprosto super :)

30.08.2017 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Panejo. Strašidelný. Fuj. Doporučuju :)

10.08.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Výborná knížka, za dvě hodinky jsem měla přečteno :) škoda toho konce, ale zas by mohlo být pokračování..?

09.08.2017 5 z 5

Dlouhé ticho Dlouhé ticho Patricia Briggs

Už jsem z tohohle asi vyrostla.. Nebavilo, nedočetla jsem.. A to jsem první díly o Mercy milovala, ovšem už je to pár let zpět..

09.08.2017 1 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Moje první knížka od této autorky.. A snad ne poslední, opravdu zajímavé čtení :) příběh, zápletka, celý děj - jedna radost

05.08.2017 4 z 5

Kyvadlo Kyvadlo Adam Hamdy

Zdlouhavý, místama nudný, zamotaný.. Ale dočetla jsem a hodnotím průměr. Čtení zabralo dva dny, jen proto že mě zajímal ten konec a rozuzlení.

30.07.2017 3 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Nemám co vytknout :)

28.07.2017 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Super krimi na letní čtení ;-) člověk se nenudí a čte se sama..

24.07.2017 4 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Zdlouhavý, často dost nudný, závěr zas moc rychlej a nečekanej.. prostě průměr a ještě se člověk musí nutit do čtení..

20.07.2017 3 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Už jsem na to asi stará... O ničem, úplně o ničem..

30.06.2017 1 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Parádní letní čtení :) četla se sama

28.06.2017 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Jo, v těch jménech je trošku zmatek a kdo patří ke komu.. Ale není to špatný čtení :)

18.06.2017 4 z 5