Václav Budinský

česká, 1948

Nahrávám...

Životopis

PhDr., spisovatel a publicista, básník a filozof, bavič a humorolog, univerzálně zaměřený odborník i umělec, vydává populární knihy z různých oborů - gastronomie, sexuologie.

Je autorem řady zábavných i naučných publikací, které začal vydávat po listopadu 1989.
Již od doby svého studia a pedagogického působení na filozofické fakultě UK se zabývá problematikou způsobu života se se zvláštním zaměřením na čtyři základní oblasti: humor, erotiku, gastronomii a společensky akceptované drogy.

Těmto tématům je převážně věnována i jeho současná literární tvorba, v některých publikačních projektech se dokonce podařilo obě oblasti spojit (Erotické anekdoty, Humor v království erotiky), jindy převládá vědeckopopulární zaměření (Zábavný erotický minislovník, Jak docílit úspěchu a štěstí v intimním životě).

Vydal několik speciálních kuchařek (např. Radost v kuchyni aneb Zábavná kuchařka pro celou rodinu), řadu knih věnovaných zkvalitňování pohlavního života (např. 365 způsobů milování a Milostné předehry), publikaci 10 osvědčených způsobů jak přestat kouřit a mnoho textů věnovaných humoru, zábavě a moudrosti (např. humoristický román Volové na plotě)..

Zdroj životopisu: www.mlp.cz

Populární autoři:

Johanna Lindsey

1952 - 2019
Carl Sagan

1934 - 1996