365 způsobů milování přehled

365 způsobů milování https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234303/bmid_365-zpusobu-milovani-X4u-234303.jpg 2 10 10

Nová Kámasútra. Kniha obsahuje černobílé fotografie. Kniha je originální a svým způsobem i unikátní. Inspiruje, odkrývá mnohá tajemství a naprosto otevřeně, ovšem kultivovaně, informuje o rozmanitém množství milování, včetně mnoha konkrétních praktik. V této zajímavé a ojedinělé publikaci najdete v deseti kapitolách vyčerpávajícím způsobem popsané hlavní oblasti sexuálního života. Kniha (stručně, ale výstižně) charakterizuje jednotlivé způsoby milování, které jsou chápány v obecném pojetí; způsobem tedy nerozumíme jen polohu při souloži, ale také např. prostředí, jednotlivé erotogenní zóny a jejich stimulaci, druhy orgasmů, pohybů, používání erotických pomůcek apod.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 365 způsobů milování. Přihlašte se a napište ho.

MinaHawke
28.09.2021 3 z 5

Také jsem od knihy očekávala trochu něco jiného.

Luccy78
24.04.2017 3 z 5

Mě teda kniha moc neoslovila, očekávala jsem trochu lepší zpracování..

Yarwen
19.05.2015 2 z 5

Na jedné straně je třeba připustit, že kniha mapuje široké spektrum způsobů milování i erotiky jako takové, místy tak může být zajímavá, ale nemyslím si, že by přinášela něco nového. Navíc jsem se nemohl ubránit pocitu, že spousta bodů působí jako nastavovaná kaše jen proto, aby se autor dostal na kýžených 365 odstavců. Náměty se opakují, formulace vět znásilňuje český jazyk a celek vytváří dojem odbyté fušeřiny.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 365 způsobů milování v seznamech