365 způsobů milování

od:


KoupitKoupit eknihu

Nová Kámasútra. Kniha obsahuje černobílé fotografie. Kniha je originální a svým způsobem i unikátní. Inspiruje, odkrývá mnohá tajemství a naprosto otevřeně, ovšem kultivovaně, informuje o rozmanitém množství milování, včetně mnoha konkrétních praktik. V této zajímavé a ojedinělé publikaci najdete v deseti kapitolách vyčerpávajícím způsobem popsané hlavní oblasti sexuálního života. Kniha (stručně, ale výstižně) charakterizuje jednotlivé způsoby milování, které jsou chápány v obecném pojetí; způsobem tedy nerozumíme jen polohu při souloži, ale také např. prostředí, jednotlivé erotogenní zóny a jejich stimulaci, druhy orgasmů, pohybů, používání erotických pomůcek apod....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/234303/365-zpusobu-milovani-kazdy-den-jina-TsO-234303.jpg 2.58
Žánr:
Literatura naučná, Erotika
Vydáno:, Filip Trend
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

Publikace prospěje jak mladým milencům, tak i zkušeným partnerům. Přináší nové poznatky, náměty, inspirace. Pokud si čtenář denně přečte a vyzkouší jeden způsob milování, knížka mu vystačí právě na rok. (Luccy78)


V této zajímavé a ojedinělé publikaci najdete v deseti kapitolách vyčerpávajícím způsobem popsané hlavní oblasti sexuálního života. Kniha (stručně, ale výstižně) charakterizuje jednotlivé způsoby milování, které jsou chápány v obecném pojetí: způsobem tedy nerozumíme jen polohu při souloži, ale také např. prostředí, jednotlivé erogenní zóny a jejich stimulaci, druhy orgasmů, pohybů, používání erotických pomůcek apod. (Luccy78)


Tato kniha má odborný charakter. Je to originální a svým způsobem i unikátní kniha, která inspiruje, odkrývá mnohá tajemství a naprosto otevřeně, ovšem kultivovaně, informuje o rozmanitém množství milování, včetně mnoha konkrétních praktik. (Luccy78)