Pekelná síra

od:


KoupitKoupit eknihu

Paznecht vypálený do zdi… Zápach síry ve vzduchu… Přišel si ďábel pro to, co mu náleží? Za dveřmi skvostného sídla v Hamptonu objeví zvláštní agent FBI Pendergast příšerný zločin, hrůzná jatka zdánlivě nadpřirozeného původu. Doutnající ostatky nechvalně proslulého uměleckého kritika Jeremyho Grovea a roztavený kříž, který mu vypálil znamení na hrudi, se našly v zamčené a zabarikádované podkrovní místnosti. Otisk kopyta na prknech podlahy a zápach pekelné síry připomínají legendární hrůzostrašné příběhy těch, kdo uzavřeli smlouvu s ďáblem. Pendergast ve spolupráci s policisty Vincentem D´Agostem a Laurou Haywardovou pročesává New York v naději, že najde jednoduché vysvětlení: zloduchem je jen člověk. Ale jejich hledání je vede přes exkluzivní kluby a luxusní ateliéry na Manhattanu až do rozpadajícího se, legendami opředeného hradu na italském venkově, kde před třiceti lety čtyři muži kouzlem přivolali něco… nepopsatelného....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/23478/pekelna-sira-Zcd-23478.jpg 4.4209
Série:

Pendergast (5.)

Orig. název:

Brimstone (2004)

Žánr:
Horory, Romány, Thrillery
Vydáno:, BB art
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

Douglas Preston věnuje tuto knihu Barrymu a Jody Turkusovým. Lincoln Child věnuje tuto knihu své dceři Veronice. (elfos)


Hrabě Isidor Ottavio Baldassare Fosco je postavou z románu Žena v bílém (The Woman in White - Wilkie Collins), prvně vydaného v roce 1860. (elfos)