Papírová města

od:


KoupitKoupit eknihu

V Paper Towns se vám dostane příběhu o dospívání. Margo už se dávno s Quentinem nebaví a přátelí se s jinými, a na škole je považována za legendu. Může za to zejména její nespoutanost a časté dobrodružné několikadenní výpravy, kdy její rodiče šílí strachy i vzteky. Jednoho dne však Margo nečekaně zaklepe na Quentinovo okno a uprostřed noci ho vtáhne do jednoho z margovského dobrodružství. Druhý den se Margo neukáže ve škole, pak ani další. A Quentin zjistí, že pro něj zanechala vodítko, jak ji najít… Quentin začne pátrat a čím víc se noří do záhadného zmizení, tím méně si je jistý, kým vlastně Margo byla a jestli ji vůbec znal. Co vlastně chce on sám? A co jsou papírová města, na která Quentin ve spojitosti s Margo neustále naráží?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/205749/papirova-mesta-H5c-205749.jpg 3.72887
Orig. název:

Paper towns (2008)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (4)

Podle knížky vyšel i film ze stejným názvem. (AnetaM)


Nakladatelství YOLI oznámilo vydání již třetí verze této knihy a to s filmovou obálkou, na níž můžeme vidět Margo i Quentina. (Adele02)


Ve filmovém zpracování si zahrají Nat Wolff a Cara Delevigne. (Adele02)


Kniha vyjde jako paperbacková verze (YOLI) s originální obálkou i s tvrdými deskami a přebalem (Edice Světový bestseller) v podobném duchu jako předešlé knihy od Johna Greena. (bookshelf)