Fullmetal Alchemist – Ocelový alchymista 1

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když si dva bratři, Edward a Alphonse Elricovi, zahrávali s mocnými silami, aby si splnili své největší přání, přišel jeden z nich o ruku a nohu a z druhého nezůstalo nic jiného než duše, uvězněná v mohutném brnění. A teď je Edward ve službách vlády - slouží vojensko-alchymistické organizaci, která jeho síly používá na řešení nebezpečných problémů... a občas i zabíjení. Jenže není sám, kdo má tyto schopnosti. Díky zneužívání alchymie je svět v troskách a všichni, jak hrdinové, tak jejich nelítostní protivníci, hledají ten největší poklad - mýtický Kámen mudrců....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/347795/fullmetal-alchemist-1-ocelovy-alchy-zOc-347795.jpg 4.5106
Série

Fullmetal Alchemist 1.

Žánr
Dobrodružné, Komiksy, Fantasy
Vydáno, Crew
Orig. název

Hagane no Renkinjutsushi, 2001

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (4)

Autorka si upravila jméno z Hiromi na Hiromu, aby její dílo nebylo předem odsuzováno kvůli jejímu pohlaví. (KCM)


Hraná filmová adaptace nesoucí název Fullmetal Alchemist vznikla v Japonsku pod vedením Warner Bros. Premiéra v japonských kinech je naplánována na 1.prosince 2017. (silvara)


Fullmetal Alchemist se dočkal hned několika televizních zpracování. První anime (Fullmetal Alchemist z let 2003-2004) má celkem 51 dílů a je mangou jen volně inspirováno. Druhé anime nesoucí název Fullmetal Alchemist: Brotherhood je téměř přesnou adaptací mangy, celkem má 64 dílů a vycházelo v letech 2009-2010. (silvara)


Manga by měla mít 27 dílů a vycházet 4x ročně. První díl vychází tenhle rok v listopadu. Více informací na Crew.cz. (mangagirl)