Zrezivělý anděl

od:


KoupitKoupit eknihu

Je tu odtajnění první ze dvou velkým manga novinek, chystaných ještě na tento rok! Je to klasika, na kterou si už dlouhou dobu brousí zuby James Cameron, klasika, ve které se spojují sci-fi, akce a emoce - a která u nás vyjde během dvou let ve čtyřech mohutných knihách! Jedná se o komiks, který je známý jako GUNNM, nebo možná ještě víc jako BATTLE ANGEL ALITA! Robotická dívka s vymazanou pamětí, svržená do světa odsouzeného k zániku. Šílení vědci, gladiátoři, tajemní vrazi, dobrodruzi i zoufalci - ti všichni jsou hrdiny parádně kreslené mangy s uzavřeným příběhem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/347794/bojovy-andel-alita-1-zrezively-ande-dBy-347794.jpg 4.237
Série:

Bojový anděl Alita (1.)

Orig. název:

Battle Angel Alita (Gunnm) (1990)

Žánr:
Komiksy, Sci-fi
Vydáno:, Crew
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

Trailer adaptace: https://m.youtube.com/watch?v=aj8mN_7Apcw Prémiéra: 10.7.2018 Update: kvůli smlouvám a závazkům společností došlo k přesunu premiéry až na 14.2.2019. Takže už víte na jakou romantiku vezmete svojí babu do kina? ;) (Lenka.Vílka)


Manga byla nejdřív zformovaná do 9 knih. V ČR bude zpracování do 4 mohutných, více než 400stránkových omnibusů. Manga bude vycházet po půl roce. První díl vychází už tenhle rok v říjnu. Více informací na Crew.cz. (mangagirl)


Štítky

manga (Japonsko) kyberpunk zfilmováno

Autor a jeho další knihy

Jukito Kiširo

Jukito Kiširo
japonská, 1967

Podobné knihy

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených1x
v Přečtených41x
v Doporučených2x
v Knihotéce24x
v Chystám se číst9x
v Chci si koupit3x
v dalších seznamech1x