Bibleee

od:


KoupitKoupit eknihu

Autorský recyklát vycházející z povídky „Arabátko“ a fragmentů „Astrálního deníku“ doplněný o několik více či méně uvěřitelných historek ze života Samira Hausera alias Bruna Ferrari. Kniha dává jedinečnou možnost nahlédnout do lidské duše zmítané nekonečnou obsesivní touhou po pozornosti a obdivu za jakoukoliv cenu. TIP: V kapitole „Jak jsem šňupal z bible“ autor detailně popisuje pozadí "profláknuté taškařice", která se odehrála v přímém přenose hudebního pořadu Tečka páteční noci na programu ČT ART (OOHHH MYY GOOD)....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/205376/bibleee-qWC-205376.jpg 4.58
Orig. název:

BIBLEEE (2014)

Žánr:
Literatura česká
Vydáno:
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

V kapitole „Jak jsem šňupal z bible“ autor detailně popisuje pozadí "profláknuté taškařice", která se odehrála v přímém přenose hudebního pořadu Tečka páteční noci na programu ČT ART (OOHHH MYY GOOD). (Bibleee)


Slavnostně pokřtěno Papežem ve čtvrtek 10. 4. 2014 v Praze během koncertu skupiny Vanessa. (Bibleee)


Součástí prvního vydání je 100 ručně vázaných výtisků číslovaných a signovaných autorem. - Ručně číslované výtisky od 1 až do 100 autorem knihy (Samir Hauser) - Vlastnoruční podpis autora knihy (Samir Hauser) - Praktické kapesní vydání - Bílý kříž na přední straně obalu - Ručně vyrobené desky potažené kůží z opuštěných mláďat - Ručně zpracovaná šitá vazba - Ruční lepení kapitálek, záložek a předsádek + zavěšování knihy - Ručně zhotovená ražba se zlacením - 16 celostránkových plnobarevných ilustrací od dr. radosty - 180 stran + vložená fotografie autora knihy (Samir Hauser) s QR kódem (Bibleee)