Tajuplnost lesů

recenze

Kudy ke hvězdám (2020) 2 z 5 / Američanka510
Kudy ke hvězdám

Lehký spoiler
Městský život, plánování a život bez nepředvídatelnosti. Zvýrazňovače, kalendáře a lepíky. Také noční obloha a astronomie. To je život Zorie. Naproti punkový život Lennona, který bydlí vedle ní. Černé vlasy, oblečení. Jejího bývalého kamaráda. Během knihy na povrch vyplouvají dávné křivdy a tajemství.

Hodnocení
Od téhle knihy jsem měla příliš veliké očekávání, které se nenaplnilo, bohužel. Když nebudete mít extrémně vysoké očekávání, jako já, tak vás to nezklame. Bavilo mě to, ale nic co bych si přečetla znovu. Budete se usmívat nad tím co se tam děje a taky budou okamžiky, kdy budete v duši řvát PROČ? Spíš to budete řvát nahlas. Bavilo mě téma nevěry. Různé kultury a jak každý může mít odlišný život. V některých částech mi vadilo buď dětinské chování postav nebo strašně rozmazlené chování. Kniha má nádhernou obálku, která knize dává plus a milovníci citátů a ovesné kaše si taky přijdou na své. Pop kulturní narážky na filmy se v téhle taky vyskytují. Astrologie v téhle knize také sehrává svou roly. A jelikož tahle kniha není vydaná jako hardback, ale jenom paperback tak jsem měla docela problémy se čtením.

Neshledanou u příští recenze. Vaše Lucka