Snění s anděly

Snění s anděly - Léčení a pomoc z Vašich snů (2015) / Chloe12
Snění s anděly - Léčení a pomoc z Vašich snů

Snění s Anděly
Doreen Virtue, Melissa Virtue

Toto byla naše první kniha o andělech a zároveň i o říši snů, doposud jsme z této oblasti četli pouze snáře a sem tam nějakou krátkou kapitolu v knihách o věštění. Nám se kniha četla velice pěkně a i nám toho hodně dala. Autorky velice pěkně knihu rozdělily, je to opravdu moc pěkný úvod do oblasti snění i co se do andělské tématiky týče. Nám vyhovuje si takovou to literaturu přečíst třeba za víkend, ale vždy, když nás kniha vtáhne do svého obsahu, když ji odložíme těžko se k ní později vracíme.

Kniha je psaná něžným způsobem, nevtíravým, přiblíží vám sny na duchovní úrovni a anděly jako průvodce ve snech. Je rozdělena do dvou částí a deseti kapitol.

V té první části začínáte kapitolou kde se dozvíte něco o základech ( mýty, symboly, snový průvodci), poté přejde do kapitoly, která pojednává o technikách na vyvolávání snů a příprav na sny, je zde jak je možné si své sny zapamatovat a jak s nimi pracovat. Následující kapitola je o tvorbě snů vlastních.
Nemusíte se bát kniha je příjemně stručná a velmi srozumitelná. Autorky jdou přímo k věci a krásně rozebírají dané téma.

V druhé části najdete interpretaci snů. V této části nás velmi zaujala interpretace nočních můr, kde je moc hezky vysvětleno jak se k nočním můrám dostáváme .
Dále zde najdete sny o minulých životech a prorocké sny, které vám mohou pomoci vyřešit i situaci, která nastala v tomto vašem životě.
Ale ve snech nás můžou navštěvovat i milovaní zesnulý či vaši mazlíčci, kteří vás nepřestávají chránit, i když už s vámi nejsou, a ani na tyto sny tu není zapomenuto. Také tu jsou rozebrány sny o létání a padání a v této kapitole najdete i zážitky mimo vlastní tělo.
Na samém konci knihy pak je poselství andělů.
Celá kniha je současně protknuta příběhy lidí, kteří se chtěli podělit o své sny a zkušenosti s bytostmi andělskými.

Kniha je pojmuta tak, že vaše sny, vám v hodně případech dají odpověď, kterou hledáte, pomohou vám a vyléčí vás.

Kniha má 181 stran, to je pro nás příjemná délka pro duchovní literaturu. Má i překrásný přebal. Vřele ji můžeme doporučit.

Aracely
25.01.2016

Zajímavá recenze a ještě zajímavější bude asi ta kniha :-)