Osud Hněvu

recenze

Osud hněvu a plamene (2024) 3 z 5 / Knihomol_ka
Osud hněvu a plamene

Novinka, která vyjde už v lednu.
Ze začátku pro mě bylo opravdu obtížné se do knihy začíst. Jakmile, ale hlavní hrdinka vpadne do nového světa, tak to pro mě začalo být konečně něčím zajímavé.
Hlavní hrdinka se ocitne v novém světě a v jiném těle což je za mě úžasný nápad. V příběhu se vyskytují elfové a upíři, ale je to taky plno magie a živlů. Celkově tento svět byl pro mě poutavý.

Příběh mi, ale přišel zbytečně zdlouhavý a některé pasáže úplně zbytečné. Čekala jsem, že když má kniha tolik stran bude zde více akce, která tu moc nebyla.

Co se týče hlavních postav, tak Romeria byla zajímavá osoba a co se týče Zandera, tak ten mi ze začátku nebyl vůbec sympatický, ale postupem času se mi začal líbit. Chemie tady byla za mě slabší, ale třeba v dalších dílech se to rozjede. Čekala jsem spicy scény a tady nic což mě dost překvapilo a zklamalo. Kniha se prezentovala jako žhavá fantasy a tak jsem měla určitá očekávání.

Konec byl zajímavý a možná zkusím ještě další díl, jelikož mě zajímá co si autorka pro postavy připravila dál.

Za zaslání děkuji @humbook a @humbookblogeri v rámci spolupráce