Moje vina

recenze

Moje vina (2022) 5 z 5 / knihu.prosim
Moje vina

~věděl jsem, věděl jsem že ji miluju, potřeboval jsem ji, nemohl jsem bez ni dýchat~
Chtěla bych moc poděkovat za možnost si knihu přečíst Knihy Dobrovský #knizniambasador #spoluprace

Po dlouhé době se ke mně dostala opravdu nádherná knížka plná akce, hate to love romance a tajemství. Autorka a její styl mi sedl. To jak věci popisovala, děj natahovala a tím mě napínala do samého konce.

Celkově mi to hodně připomínalo směs série DIMILY a série Papírová princezna (obě jsou super a já je velmi doporučuji).

Příběh nám vypráví o dvou hlavních postavách…O Nicholasovi a o Noah. Tito dva se stávají nevlastním sourozenci, ale během nějaké doby mezi nimi přeskočí jiskra. Jak už jsem zmiňovala je to hate to love, takže škádlení a hádky jsou na denním pořádku. Ta chemie, která mezi nimi je nepopsatelně úžasná. Nicka jsem zamilovala stejně tak jako Noah.

V knize autorka otevřela i téma tajných automobilových závodů a tajných bitek za peníze.

Plno akcí, které knihu doprovází, vás nutí pořad číst a nedat si vůbec pauzu.

Opravdu jsem nadšená, jak moc mě knížka od začátku do samého konce chytla a bavila mě. Je to už delší doba, kdy jsem četla opravdu tak skvělý příběh.