Love love love

recenze

Experiment s láskou (2023) 5 z 5 / Kiwi92
Experiment s láskou

Po všetkých tých zložitých a prekombinovaných fantasy svetoch som potrebovala siahnuť po niečom, čo tradične moc nečítam. A to je totálna jromanťárna, ktorou táto knižka je. Ak hľadáte naozaj vtipnú, romantickú, oddychovú knižku na večer, tak toto je to, čo si chcete prečítať.

Viete si predstaviť, že by ste účinkovali v zoznamovacej reality show

Felicity, prezývaná Fizzy je slávna spisovateľka ženských románov, ktorá je ale už dlhšiu dobu vyhorelá a nedokáže nič napísať. A taksuhlasí v účinkování v reality show s názvom Experiment s láskou, kde je hlavnou hviezdou a bude radiť s 8mimi sexi typov. Chcete upíra, sexi šprta, cowboya, pána hodný??? Všetkých dostanete a ešte oveľa oveľa viac!!!

Ale na druhej strane kamery máme sexi producenta a režiséra show Connora Princa III. (už len to sexi meno, no nie? ). Je to rozvedený "sexi taťka", ako mu Fizzy hovorí, ale dala by som si povedať.

Je to tip príbehu, kde presne vieme, ako to celé dopadne, ale sledovať to, ako sa k tomu dopracujeme je veľmi vtipné a zábavné a ja som si to užila do poslednej stránky.

Začiatok sa môže zdať pomalejší na rozjazd a malinko uťahaný. Ale keď sa začal výber uchádzačov a samotná show, tak som si čítanie neskutočne užívala.

Fantasticky vymyslené a do detailu premyslené charaktery postáv, doplnili na prvý pohľad jednoduchý príbeh a urobili z neho niečo naozaj vtipné a čtivé, čo som si užila aj ja, neromantická duša.

Pravdou je, že jediné, čo mi trošku vadilo je, že iskrenie medzi Fizzy a Connorom začalo príliš skoro, ešte pred začiatkom celej show. Tým pádom si pre nás autorka nenechala aspoň trošku nejakého prekvapenia alebo tajomna, čo sa týka romantickej linky. A možno by som dala viac priestoru vedľajším postavám, tu by si to zaslúžili. Ale inak nemám naozaj, čo vytknúť, knižka bola neskutočne vtipná a čtivá.

Tak sa pripravte sledovať Experiment s láskou!!!

Experiment s láskou Experiment s láskou Christina Lauren

Felicity „Fizzy“ Chenová neví, jak dál. Vybudovala si skvělou kariéru jako zbožňovaná spisovatelka a na kontě má nespočet bestsellerů. Ale když je požádána, aby přednesla projev k zahájení školního roku, uvědomí si, že se sama neř... více