Kniha, která vás přenese do minulosti aneb recenze na Rudá jako rubín

recenze

Rudá jako rubín (2012) / Honsova58
Rudá jako rubín

Tuto knihu jsem četla už třikrát a je to nádhera. Další díly jsou také pěkné, ale tento je neskutečně čtivý a já ho budu číst klidně pořád dokola.
Obsah: Gwendolyn je normální holka, která žije se svou velkou rodinou ve velkým domě, také tam bydlí její sestřenice Charlotte, která zdědila cestovací gen, který jí v jejich 16 letech bude přenášet do minulosti. Ale co když ten gen zdědí Gwendolyn namísto Charlotte?

Hodnocení: Je to první kniha, kterou jsem přečetla od německé autorky a velmi se mi zalíbila, následně jsem si musela přečíst všechny další knihy, které autorka napsala.
Děj celý knihy se odehrává jen ve čtyřech dnech a v knize se toho stane opravdu hodně. Ano chvílemi je to trošičku klišé, ale řekněme si, která kniha není. Postavy byly opravdu skvěle propracované. Já si oblíbila opravdu spousty postav, např. Lesley, nejlepší kamarádku Gwendolyn, nebo Caroline, sestřičku Gwen, vtipný byl “kamarád” Gwen Gordon, také Charlotte byla moc dobře propracovaná, i když já jí vlastně moc nemusela, ale její nenávist knize dodávala opravdu na čtivosti. Je spousty postav, které jsem si oblíbila, autorku moc chválím s každou postavou si vyhrála. Knihu vám doporučuji.

Přečetli jste si mou recenzi, napište mi co bych měla na recenzích zlepšit, nebo co je dobré, také se podívejte na můj blog (odkaz na mém profilu), děkuji za přečtení u další recenze ahoj.