Jednohubka

recenze

Jedine môj (2023) 4 z 5 / Janka´stories
Jedine môj

Táto knižka prináša tretí diel zo série Môj. Hlavnými hrdinami sú Logan (ďalší z bývalej chalanskej skupiny, úspešný spevák) a Ellie (profesionálna tanečnica), ktorá má Logana veľmi rada, a preto sa poteší, keď zistí, že
s ním bude spolupracovať.

Začítala som sa hneď a páčilo sa mi tanečné prostredie a aj iskra medzi postavami. Čo som im už neuverila, tak to boli tie instantné city, ktoré hneď vypukli a prepojenie.

Bolo to čtivé, plynulé a oddychové čítanie, napriek emocionálnym pasážam. Nebola to síce kniha od ktorej by som sa nevedela odtrhnúť, ale bolo to príjemné. Oproti predošlým dielom je tento príbeh viac osobnejší a menej sa rieši šoubiznis, turné a podobne.

Vedľajšie postavy ako 2 kamarátky Ellie a Jason boli pekne spestrenie a bolo krásne ako sa o Ellie starali. Ryana som mala tiež zo začiatku rada a bolo mi ho ľúto, ale nečakala som, čo sa z neho na konci vykľuje. Dúfam, že tiež nájde svoj šťastný koniec a Maddie, neter Ellie, bola slniečko, ktoré malo nezastupiteľné miesto v príbehu.

Odporúčam, ak máte radi citlivé romantické príbehy, kedy sa postavy vyrovnávajú s bolestivou minulosťou. Ellie bola strašne silná osobnosť, snažila sa žiť a na konci ísť si za svojím cieľom. Ťažko povedať, či to bolo vždy
správne rozhodnutie a nemala to nechať viac na Logana (čakala som od neho viac), ale páčilo sa mi, že bojovala.

Obálka je nádherná a krásne ladí s ďalšími dielmi.

PS: Neal je stále najväčšie zlatíčko .

Jedine môj Jedine môj Barbora Astor

Kde nájsť silu žiť a pohnúť sa vpred, keď sa vám rozpadne celý svet? Odo dňa, ako nabral môj život strmý smer až na dno pekla, som na to ešte neprišla. Ibaže na hľadanie odpovedí vtedy nebol čas. S novou životnou situáciou som ... více