Doubek se neučil žádné parádičky...učil se od Jude

recenze

Ukradený dědic (2023) 4 z 5 / zivotvknihovne
Ukradený dědic

Když si odmyslíme ocas, kopyta a kůži Avatara, tak je to geniální romantická linka.

Ukradený dědic
Hodnocení: 4,5 z 5
------------------------

Co na knihu říkáte? Je lepší Doubek nebo Cardan?
------------------------

Suren uprchla do lidského světa, minulost ji však dostihne a nezachrání ji nikdo jiný než princ Doubek, dědic Elfhame. Ten dospěl v okouzlujícího muže a právě teď je na nebezpečné misi. Přidá se k němu Suren? Pokud ano, bude muset obrnit své srdce a bude to pořádná jízda!
------------------------

Na knihu jsem se moc těšila a musím říct, že mě zklamala jen malilililinko. Bylo to senzační moct se vrátit zpět do světa Jude a Cardana a tentokrát z pohledu Doubka.
------------------------

Hned, co se oznámilo vydání, tak mi bylo jasné, že budu mít Doubka o něco radši než samotného Cardana a stalo se. Doubek je prostě miluju ho. Suren je zajímavá a velmi různorodá postava. U obou jsem si ovšem odmýšlela jisté věcinapříklad kopyta, nebo modrou kůži atd.
------------------------

Co se dějové linky a zvratů týčenechcete vidět můj obličej na konci. Já osobně si myslím, že to Suren možná krapánek přehnala, ale tak což.. nebylo by drama že jo.

Shrnuto podtrženo:
- Miluju Doubka
- Dostatek akce a zvratů
- CHCI DALŠÍ DÍL
-----------------------

#ukradenydedic #krutyprinc #cardanajude #surenadoubek #surenandoak #cardanandjude #cruelprince #thestolenheir #hollyblackbooks