Démonky

recenze

Pozlacené (2022) 4 z 5 / malaknihomolka2
Pozlacené

Stejný názor, jako u Temné kněžky nemohla jsem se začíst! Strašně dlouho mi to trvalo, děj se hýbal ze začátku nevím proč, ale připomínalo mi to Prokletý rok. Dívka, která je jiná než ostatní, rituál čistoty. Ale potom se to už změnilo, šla na výcvik a to bylo totálně boží.

Po sto stránkách jsem tomu úplně propadla. Britta byla její nejlepší kamarádka během výcviku, tu jsem žrala stejně, jako hlavní hrdinka Deka. Kniha mi ubíhala pod rukama, ne vážně má to málo stránek, což jsem nečekala a máte to přečtené za dva, tři dny. Nenechá vás to spát.

Boje, napětí, jak se Deka vyvíjela.
Příběh mě vtáhl, jakoby jsem tím příběhem žila, jakoby kdybych tam opravdu byla. Deka byla dobrý motivátor při bojích. Dívky byli vycvičené, ale i tak se občas báli.

Smrtizvěsti jsem si představovala, jako ty příšery ze Scooby-Doo, ty z toho ostrova.
Vážně tohle mi sedlo, bylo to napínavé, vzrušující, romantický podtext. Tohle prostě

chcete! Knihu vám mohu jenom doporučit! Keita byl hrozné zlatíčkoooo! Nemohla jsem z něho.

Přečtěte si to a udělejte si na to názor sami a potom mi můžete napsat! Moc ráda si s vámi popovídám.

Moc děkuji za spolupráce @humbook a #humbookblogeri