Nevěsta nebo lupič? přehled

Nevěsta nebo lupič? https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445771/bmid_batman-6-nevesta-nebo-lupic-zQI-445771.jpg 4 34 34

Cesta k oltáři nebyla nikdy nebezpečnější! Nedlouho poté, co Batman oznámil zasnoubení s Catwoman, byl spolu s Wonder Woman povolán, aby dodržel dávný slib a v daleké magické dimenzi bojoval ve jménu Země. Jenže v této realitě plyne čas jinak a jedna hodina v našem světě tam může znamenat celé roky. Přátelství mezi dvěma velkými superhrdiny se začíná drolit a rozpadat – stejně jako svět kolem nich! Následně jsou Bats a Cat zcela odříznuti od světa – nad kterým (jakožto i nad Ligou spravedlnosti) zřejmě převzala vládu Poison Ivy! Dokáží Batman s Catwoman odštípnout stonek jejích plánů dřív, než se plně rozvinou do zlověstného květu totality, a než celý svět upadne do jejího područí? Koneckonců, ještě je stále čeká ta svatba… Velký den Batmana a Catwoman se blíží v příbězích z BATMANA č. 38–44 od scenáristy TOMA KINGA (MISTER MIRACLE) a kreslířů MIKELA JANÍNA (GRAYSON) a JOËLLY JONESOVÉ (SUPERGIRL: BEING SUPER).... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

Bride of Bulglar?

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nevěsta nebo lupič?. Přihlašte se a napište ho.

Arkagas
01.02.2023 4 z 5

Batman, Wonder Woman, Catwomen a Ivy s její kamarádkou Harley. Skvělý. Knížka složená ze dvou delších a svou kratších příběhů. Spousta barev, lásky, nenávisti, smutku a naděje. Ostatně jako vždy. Co jiného od Batmana čekat. Byť mi tu chyběl Joker, budiž odpuštěno, tohle se četlo jedna radost :)
Moje hodnocení: 8/10

wullcann38
20.05.2021 5 z 5

Super dva příběhy a dva takové minipříběhy.Myslím že (velmi krátký) vztah mezi Wonder woman a Batman příběhu vůbec neuškodil.Příběh s Ivy byl taky naprosto super, a taky je mega cool že Ivy kdykoliv se jí bude chtít může ovládnou skoro (prakticky) celý svět!
Takže za mě 100%!

fvalek
03.12.2020 5 z 5

Tak překvapivě, ačkoliv nemá nějaký konzistentní děj a velkou zápletku, se mi tenhle díl líbil asi nejvíc z posledních tří. Složení z menších příběhů mi sedlo nebo přesněji všechny tři mi sedly a dostali jsme se do krásného závěru, který zavání sentimentalitou a kýčem, velmi originálním kočičím kýčem.

Malý Bruce Wayne 2 mě pobavil a je to teda řádné psycho. Zajímavý příběh o zločinu, kde nefiguruje žádné pravý zločinec a vlastně docela očekávané v těchto kruzích. Druhý příběh mě zase tolik nebral, ale co už. Armády démonů a flirtík s Wonder Woman, proč ne. Třetí příběh byl super a navázal na Válku vtipů a hádanek. Kolektivní myšlení ze zeleniny je taky originální a celý příběh byl podaný vtipně a akčně zároveň, klasické všichni proti jednomu. No a finále o svatebních šatech, zábavné...

Už se tedy opravdu těším na svatbu, až tenhle eventík bude za námi. Sice je hezký, ale už toho začíná být moc, moc roztahané do všech dílů (i když to je asi cíl série, ale chápete). Rád bych věděl, co bude dál s Gotham Girl, protože její linka vyléčení byla úplně vynechaná, a je tam spousta jiných zajímavých postav.

Knižní novinky (31. týden)

25.07.2020

Kniha Nevěsta nebo lupič? v seznamech

v dalších seznamech1x