Znamenie Atény přehled

Znamenie Atény
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529369/bmid_znamenie-ateny-659488dc3213d.jpg 5 943 943

Chystá sa veľké stretnutie gréckych a rímskych polobohov. Proroctvo siedmich sa začína napĺňať - podarí sa im nájsť tajomné znamenie bohyne Atény? Gaia, sila mocnejšia než všetci bohovia, sa ďalej prebúdza a ohrozuje budúcnosť civilizácie.... čas sa kráti...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Znamenie Atény. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
03.07.2024 5 z 5

Moc pěkné bylo setkání Percyho s Annabeth

Ailee
05.02.2024 4 z 5

Tento díl jsem četla skutečně dloooouho. Hodně mi nesedlo, jak se tolik postav najednou mačká na jedné palubě a každá si snaží ukrojit svůj díl pozornosti a hrdinství. Všechno se tím tak nějak rozmělnilo. Teprve když začali víc pracovat jako tým, začalo mě to bavit více. Ale to jejich "já jsem tak neschopný a všichni jsou lepší než já" mě fakt štvalo. Zvlášť když si na svou "neužitečnost" stěžoval (byť v duchu) ale opravdu každý. Několikrát. Pořád tak trochu doufám, že se mi to "nelíbí" jen proto, že jsem to četla během své čtecí krize. Teď se ke čtení vracím s mnohem větší chutí, tak uvidíme.

RemiBlack
02.01.2024 4 z 5

2023/31
K Percymu Jacksonovi jsem se dostala trapně pozdě, ale teď si to rozhodně užívám. :) Znamení Athény byl další cool díl, i přestože jednotlivé knihy začínají být dost tlusté. Vážně je to čtivé. Doufám, že se letos pustím do pokračování!

Knižní novinky (14. - 21. 3.)

13.03.2013

Moudrosti dcero, nes samoty břímě – Znamení Athény zahoří v Římě? Dvojčata uvězní v bronzovém džbáně anděla, jenž zná klíč k smrtelné bráně. Gigantů zhouba je zlatá a bílá, vyrvaná v bolestech z tkaného díla.

Ocenění knihy (1)

2012 - Goodreads Choice Awards (Best Children's & Middle Grade)

Kniha Znamenie Atény v seznamech

v Právě čtených4x