Žhavý trůn přehled

Žhavý trůn https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476099/mid_zhavy-trun-Zw8-476099.jpeg 4 197 197

Zapovězená královna série

Ještě nedávno byla Emilia Lancasterová obyčejnou dívkou žijící běžným životem. Nyní se následkem kruté rány osudu ocitla s korunkou na hlavě v královském paláci jako jediná dědička germaniánského trůnu. Emiliiny dny jsou najednou plné charitativních plesů, tiskovek a dalších královských povinností, ovšem s přílivem nových nápadníků a kvůli blízkosti Cartera Thornea – jediného muže, kterého nemůže mít – nejsou ani její noci klidné. Jedno je jisté: Emiliino srdce je v nebezpečí a kvůli nepřátelům kroužícím kolem může být v ohrožení i její život.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Torrid Throne , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Žhavý trůn. Přihlašte se a napište ho.

monika0181
29.01.2024 5 z 5

Pohádka pro dospělé 2?
No už to trochu zavání trilerem. Děj je tak napínavý a čtení bylo jak jet na horské dráze.
Něco je reálné více, něco méně. Děj je poutavý tolik, že jsem se to ani neřešila a hltala stranu za stranou.
Víc jsem si užívala i ostatní postavy jako Chloe, osobní ochranku. I ty negativní Avu, Olivii. Příběh má strhující napětí, nepustí Vás, musíte číst až do konce .... a ten.... no hrome... bez dalšího dílu hned to nejde.

Jita160
14.01.2024 4 z 5

Emilie je princezna ,, princezna lidu", monarchie si z ní udělala svého pěšáka na šachovnici. Hledá se, zkouší najít sílu v tom chaosu a prosí své srdce aby nepodlehlo kvůli nevlastnímu bratru, který ji nedá spát a přitahuje jí magickou silou.
Tragédie ,kterou je svědkem ji otevře oči a musí začít jednat jako opravdová královna.
Je načase se přestat bát... a přijmout změny. Přetavit se skrz oheň, krev a železo do ženy natolik silné aby zvládla novou realitu.

petraj30
21.08.2023 3 z 5

Jak jsem byla z prvního dílu nadšená, tak z druhého jen kroutím hlavou. Čte se to sice výborně, ale situace, ke kterým dochází, působí spíš vyhroceně a nevěrohodně. Emilie se mi v první díle líbila, tady jen pláče a stěžuje si. Ani nedokážu popsat, jak na mě Carter působil a bohužel jsem tentokrát postrádala chemii mezi hlavní dvojicí.
Nicméně jsem zvědavá na závěrečný díl a jak se "chudák Emilie" postaví svým nepřátelům.

Knižní novinky (26. týden)

27.06.2021

Kniha Žhavý trůn v seznamech