Zamilované povídky přehled

Zamilované povídky https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537683/bmid_zamilovane-povidky-6634275fe30ed.jpg 3 69 69

Říká se, že první láska je los, který nevyhrává, ale celý život si pamatujeme jeho číslo. Hrdinové Zamilovaných povídek Michala Viewegha, Petry Soukupové nebo Petra Šabacha o tom vědí své – a hořkosladkými příběhy jistě v mnohých rozdmýchají nostalgii. Protože kdo se nikdy nezakoukal do učitele nebo neprožil románek na letním táboře? A komu se v tanečních neroztřásly nohy při pohledu na člověka, který byl tenkrát jediný na světě? Sbírka ukazuje krásu i úskalí mladé lásky, na kterou se nezapomíná, přestože nám z ní většinou nezůstane nic než zlomené srdce…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zamilované povídky. Přihlašte se a napište ho.

LucieB81
30.07.2023 3 z 5

Marek Epstein opet nejlepsi. Kez by vysla Edice jen jeho povidek.

ferdada
24.04.2023 2 z 5

Četba, bez které se mohou obejít. Vlastně už po týdnu od přečtení není lehké vzpomenout, o čem to vlastně bylo.

Slůník
01.04.2023 4 z 5

U tohoto povídkového cyklu zjevně nelze ani pod takovým názvem očekávat sladké ukázky červené knihovny. Takže láska je tady drsná a komplikovaná... a řadicí páka lidských osudů.

Knižní novinky (30. týden)

19.07.2020

Kniha Zamilované povídky v seznamech