Základy filozofie – učební text pro střední školy. 1. část přehled

Základy filozofie – učební text pro střední školy. 1. část https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/279624/bmid_zaklady-filozofie-1-cast-1tx-279624.jpg 5 4 4

Základy filozofie série

Text zahrnuje období filozofie po středověk. V knize uvedeno chybné ISBN 80-900096-4-6. Dotisk r. 1996.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Základy filozofie – učební text pro střední školy. 1. část. Přihlašte se a napište ho.

ArtomMozkovič2
27.11.2020 5 z 5

Skvěle splňuje svůj účel, seznámit se základy filozofie a pochopit jí. Navíc na konci kapitoly, vždy je souhrn dosud získaných informacích.

jakub2199
23.12.2018 5 z 5

Kvalitně zpracované skriptum. Podává základní informace o probíraném materiálu, slouží spíše jako shrnutí, či uvedení do problematiky filosofie. Vzhledem k tomu, že každá kapitola obsahuje shrnutí a doporučení pro doplňkovou práci studentů, tak by mohla být skvělou pomůckou i pro učitele. Pro mě osobně splnila přesně, co jsem od ní čekal, tedy shrnutí základních informací přístupnou a koncentrovanou formou. Pro jakékoliv hlubší informace je samozřejmě třeba sáhnout po jiných pramenech, ale to bezpochyby nebylo autorčiným cílem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Základy filozofie – učební text pro střední školy. 1. část v seznamech