Skrýša přehled

Skrýša
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/285707/mid_zakazana-hra-skrysa-KI0-285707.jpg 4 170 170

Zakázaná Hra série

Tieňový muž Julian sa vrátil a s ním aj nová Hra. Priatelia Jenny miznú jeden po druhom a ostávajú po nich iba papierové figúrky. Jenny musí nájsť Julianovu tajnú skrýšu a zachrániť svojich priateľov zo Sveta tieňov skôr, ako bude neskoro. Zakázaná Hra pokračuje. Kto bude víťaz a kto porazený? Julian je späť… a nenechá ju uniknúť. Zvrátená Hra pokračuje. Kto bude víťaz a kto porazený?... celý text

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Fragment (SK)

The Chase , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skrýša. Přihlašte se a napište ho.

HermanekB
23.08.2022 4 z 5

I po letech mě tako kniha stále baví, i když má své chyby. Chápu, co mě na ní před lety tolik bavilo. Tento díl je slabší než ostatní, přesto je pro mě ale zábavou. Kdybych mohla, tak bych si sérii velice ráda přečetla celou znovu s tím, že bych ji četla úplně poprvé, nezna děj a byla z ní stejně nadšená jako poprvé.

Nikidree
26.12.2021 2 z 5

Uh.. Na to, jak mě první díl celkem zaujal, druhý mě dost odradil. Julián se svou drastickou hrou je super, ale chování/popis hl. hrdinů na mě bylo celkem silné kafe. Ne vážně, k čemu je potřeba vědět, že někdo jde spát v pyžamu od světové značky? Že má na sobě ty a ty šaty, že v tom a tom působí ležérně ale neodolatelně?
Už jsem asi opravdu stará na tento typ YA, protože tohle pro mě bylo utrpení. Stejně jako že se v jednu chvíli Jenny chová hystericky, hned na to by mohla odhodláním tříštit skály a vzápětí upadá do mdlob. Tom se celou knihu chová jako hrdinný blbec a zbytek party je takový.. nijaký.
V tuto chvíli nevím, o co se autorka vlastně snaží. Snad mi to poslední díl objasní. Dávám 2*, přeci jen je to kniha pro jinou kategorii čtenářů a já jsem už zmlsná jinými, daleko propracovanějšími knihami. Takže 1* by prostě nebyla fér.

Devid
21.02.2021

Jak jednička a dvojka ,mi vyrazila dech z těla , obě dvě jsou super a těším se na trojku

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Skrýša v seznamech

v Právě čtených2x