Vybíjená přehled

Vybíjená
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491463/bmid_vybijena-mNc-491463.jpg 4 763 763

Román ztvárňuje v rozsáhlém časovém oblouku pestré osudy několika spolužáků z gymnázia od dob jejich dospívání až na práh čtyřicítky. Znalci díla nejčtenějšího českého autora se tu opět setkají s dobře známou, melancholicky laděnou groteskou, tentokrát o přátelství, osudových láskách, alkoholu, kráse i ošklivosti, ale především o smutku, který se s přibývajícími léty vkrádá do životů stárnoucích hrdinů.... celý text

Romány Literatura česká
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Vybíjená , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vybíjená. Přihlašte se a napište ho.

RMarkéta
06.06.2024 3 z 5

Přečteno během pauzy na oběd. Taková hořkosladká symfonie. Všichni vzpomínáme na naše školní léta. Nevadilo mi sledovat životní dráhy jednotlivých spolužáků. Náhled z různých perspektiv, který se potom spojí v jeden celek, není na škodu. Co mi ale vadilo, byly komentáře pana autora. Ty si mohl nechat od cesty. Přišly mi úplně zbytečné. Trhaly text na kusy. Nezajímalo mě, co dělal autor.

Renč
05.04.2024 5 z 5

Přečteno během pár hodin, Promítala jsem si v hlavě s útržky z filmu a z vlastních abiturientských setkaní.

kamilk
19.02.2024 4 z 5

Musím priznať, že ma kniha zaujala a jej stránky som otáčal s potešením. Príjemné prekvapenie. 85%

Brána pekel, Nelítostný princ a další knižní novinky (37. týden)

10.09.2023

Knižní novinky (31. týden)

01.08.2021

Ocenění knihy (1)

2005 - Magnesia Litera (Cena čtenářů)

Kniha Vybíjená v seznamech

v Právě čtených2x