Vražedná naděje přehled

Vražedná naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536564/bmid_vrazedna-nadeje-661ecee0d6d69.jpg 5 58 58

Madison Harperová série

< 4. díl

Přípravy na Den díkůvzdání v městečku Lost Creek jsou v plném proudu, když Madison přivolají k vraždě pečovatelky. Kdo mohl zabít tak laskavou ženu, která celý svůj život pomáhala ostatním? Nečekaný předmět nalezený na místě činu by mohl vyšetřování posunout správným směrem – pak ale dojde k šokujícímu úmrtí v policejním týmu. Nate Monroe mezitím řeší šest let starý případ zmizení manželky a vnuka majitele místního bistra. Je možné, že mají všechny znepokojivé události společného jmenovatele?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Kniha Zlín

Gone to Her Grave , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražedná naděje. Přihlašte se a napište ho.

london.calling
19.05.2024 5 z 5

Vyborna serie.
Dej odsypa ve vrazednem tempu, zadne hluche misto nebo zbytecne slovo.
Zajimava zapletka, skvela hlavni hrdinka a jeji partak.
Autorka dopsala uz 8 dil, tak se mame na co tesit.

tracey9
18.05.2024 5 z 5

K této sérii jsem se dostala loni na podzim díky nabídce knihy na recenzi od @albatrosmedia a @my_l.m.v.e Příchuť zla byla skvělá a rozhodně mě bavila, i když ne tolik, abych si chtěla dočíst i předchozí díly. To se ale zásadně změnilo s nejnovějším dílem!

Vražedná naděje, jak zní titul knihy je všeříkající název celého příběhu. Jak víme z minulého dílu, soukromé očko a kamarád Madison Nate Monroe, se pouští do uzavřeného případu zmizení Ruby a Olivera Raderových, manželky a vnuka Vince Radera, provozovatele bistra v Lost Creek.

Madison naproti tomu vyšetřuje záhadnou vraždu Terri Summersové, ženy, kterou měl v městečku každý rád. Těší se na návrat kolegy Douglase do služby a trochu mu v duchu vyčítá, že ji v případě Terri nechává plavat samotnou.

Do Lost Creek jsem se vracela s očekáváním, jak se bude vyvíjet především linka Natea Monroea, který mě zaujal už v minulém díle. Vince a jeho syn Matt jsou i v tomto díle tak trochu podivíni, kterým stále moc nevěřím :) celkově mě ale kniha vtáhla do děje hned na prvních stránkách, chtěla jsem si zase chytit pachatele :) a úplně se mi to nepovedlo :) a vy už víte, že to knihu pro mě nakopává hodně vysoko :) co cením ještě víc je i částečný happyend, který jsem neočekávala, prostě ta naděje tam je

Těším se na další díl, protože mě velice zajímá vývoj nové postavy, stejně jako se těším na Madison, Natea a celé policejní oddělení v Lost Creek :)

Za #recenznivytisk v rámci #spoluprace moc děkuji @albatrosmedia a @my_l.m.v.e

Knihu hodnotím 5 z 5 :)

Ísačop
17.05.2024 5 z 5

(SPOILER) Jo, jo, jo...

Přečteno s očekáváním.

Jo, splnilo to všechno. Bylo to čtivé, napínavé, vysvětlující co bylo kdysi.

Ovšem...

Já nevím, Wendy, ale nemůže být další pachatel i někdo jiný než policajt z místní stanice? Už to začíná být trochu trapný a otřepaný...

Ale děj super, žádná nuda, stojí za přečtení!

Holly, Stříbrné hrdlo a další knižní novinky (20. týden)

12.05.2024

Kniha Vražedná naděje v seznamech