Dcery hněvu přehled

Dcery hněvu https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474729/bmid_dcery-hnevu-voG-474729.jpg 4 51 51

Vražedná Mallorca série

Ještě před svým oficiálním nástupem na mallorské oddělení vražd je major Antonio Morales povolán k prvnímu případu: u paty hradeb v Palmě byla nalezena zavražděná jeptiška. Kdo by však měl důvod zabíjet zbožnou devadesátiletou stařenku? Všechny indicie ukazují na neznámou ženu, která byla viděna ve společnosti řádové sestry jako poslední a nyní není k nalezení. Když dojde ke druhé brutální vraždě, začnou se množit náznaky, že oba případy spolu souvisí. A Toni Morales při svém pátrání narazí na nepředstavitelné tajemství, které sahá do časů, na něž by mnozí nejraději zapomněli.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Mörderisches Mallorca – Toni Morales und die Töchter des Zorns: Ein Mallorca-Krimi , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dcery hněvu. Přihlašte se a napište ho.

Sančez
04.04.2023 4 z 5

Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale pak děj plynul podle mého gusta a ten konec byl za mne perfektní.

lucie2371
28.01.2023 5 z 5

Kniha se moc pěkně četla. Děj rychle plynul a kniha byla celkově moc zajímavá. Těším se, až si přečtu další díl.

Kristulda
29.12.2022 4 z 5

Knihu mi včera dala k přečtení sestra, spisovatelku neznám, ale vzala jsem to do ruky a četla. Nečekejte žádný velký adrenalin, ale byla čtivá, napínavá, téma velmi zajímavé až z té představy mrazí.
Rodina vyšetřovatelé super, sám vyšetřovatel sympaťák. Ačkoli se snažím nerozečítat nové série, tady si ráda přečtu další díl.

Knižní novinky (38. týden)

19.09.2021

Kniha Dcery hněvu v seznamech