Volání o pomoc přehled

Volání o pomoc https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514189/bmid_volani-o-pomoc-7Ly-514189.png 5 272 272

Madison Harperová série

Madison Harperová se vrací do Lost Creek a s pomocí Natea Monroea hledá odpověď na řadu otázek: Kdo ji dostal do vězení za zločin, který nespáchala? Co se stalo s jejím synem? A kdo zabil její bývalou přítelkyni? K tomu se přidá smrt místní dívky, z jejíž sebevraždy se vyklube dílo zvráceného vraha. Vyšetřování postupuje a Madison si myslí, že je připravená na všechno. O tuto jistotu ale přijde, když na policejní stanici v poutech přivlečou jejího vlastního syna…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Domino

Cry for Help , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Volání o pomoc. Přihlašte se a napište ho.

anovy64
18.05.2024 5 z 5

Druhý díl je snad ještě čtivější než ten první. Dozvídáme se zde více ze soukromí Madison, o jejím boji za očištění svého jména, hledání Owena a odhalení skutečného vraha. A samozřejmě důležitou úlohu opět sehraje Brody a Nate. Rozhodně si nenechám ujít další díl.

bigben
12.05.2024 4 z 5

Pokračování pátrání dvou "ztroskotanců" mě baví, takže jsem dala i pokračování a opět příběh rozjetý na několika frontách.

keiko33
10.05.2024 5 z 5

No tak to bola bohatá dávka odhalení a napätia. Tentoraz sa autorka venuje Madison a jej nespravodlivému odsúdeniu. Vracia sa do rodného mesta, aby s pomocou Natea očistila svoju povesť a našla svojho strateného syna. Postupne sa odkrýva, kto stojí za všetkým Madisoniným nešťastím. Samozrejme sa to nezaobíde bez ďalších obetí. Keď sa znovu stretla s Owenom, až mi slzička vyšla. Aj napriek tomu kde a s kým Owen žil, Madisonina dobrá výchova v ňom bola hlboko zakorenená. Ale aj tak najväčším hrdinom bol Brody. Túto dvojku perfektne dopĺňa.

10 nejprodávanějších eknih (září)

10.10.2023

Smrtící volání, Varšavský sirotek a další knižní novinky (14. týden)

02.04.2023

Kniha Volání o pomoc v seznamech

v Právě čtených7x
v dalších seznamech6x